Baltic Beach Hotel & SPA, viesnīca

Baltic Beach Hotel & SPA
www.balticbeach.lv
+371 67771400

Stils un atmosfēra

Smilšaino kāpu un krāšņo priežu mežu ieskauta, Baltic Beach Hotel & SPA ir 5* viesnīca, kas atrodas Baltijas jūras krastā, pašā Jūrmalas sirdī. Viesnīca piedāvā aprīkotu privāto pludmali ar restorāniem un kafejnīcām, bet īsas pastaigas attālumā no tās atrodas populāras apskates vietas, dzelzceļa stacija, restorāni, veikali un citas izklaides iespējas.

Ar panorāmas skatu uz Baltijas jūru, viesnīca piedāvā 165 modernus numurus un luksus, no kuru balkoniem paveras fantastiski skati. Viesi var baudīt jūras bangas skaņas tieši no saviem elegantajiem numuriem, kuri ir aprīkoti ar visām nepieciešamākajām mūsdienu ērtībām: lielajām komfortablajām gultām, gaisa kondicionēšanas sistēmu, satelīta televīziju un bezmaksas Wi-Fi. Lielākā daļa numuru ir nesen atjaunota un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, lai apmierinātu mūsdienu ceļotāja vajadzības.
Mūsu SPA BalticBeach ar 4.810 m2 platumu, kurš ir ieguvis medicīniski sertificētas iestādes statusu, piedāvā vairāk kā 400 SPA procedūru un relaksācijas iespējas, turklāt viss ir pielāgots katra klienta individuālajām vajadzībām. Viesiem ir iespēja apmeklēt autentisku Krievu pirti ar tās veselīgajām ķermeņa kopšanas procedūrām vai arī ūdens relaksācijas kompleksu The Garden. Tāpat mēs piedāvājam moderno sporta kompleksu ar kardio zāli un svaru zāli, saunu un vienīgo Latvijā 25 m garu peldbaseinu ar siltu jūras ūdeni.

Gardēžiem un viesiem, kuri novērtē izsmalcinātas garšas kompozīcijas, Baltic Beach Hotel & SPA piedāvā itāļu un starptautisko virtuvi. Restorāni il Sole un Caviar Club iepriecinās visus klientus ar izmeklētiem ēdieniem, pagatavotajiem no rūpīgi atlasītiem augstas kvalitātes produktiem, ar plašu vīnu un dzērienu klāstu. Lobija bārs, kurš ir atvērts 24 stundas 7 dienas nedēļā, piedāvā populārākos desertus, kokteiļus un premium klases dzērienus. Vasaras sezonā viesus sagaida omulīga jūras velšu terase Seafood & Oyster TERRACE un pludmales bārs Beach BAR&GRILL ar nepiespiestu atmosfēru.

Baltic Beach Hotel & SPA ir ideāla vieta Jūrmalā biznesa pārrunu, konferenču un svinību organizēšanai. Visu 12 dažādas platības konferenču zāļu ietilpība ir 230 cilvēki. Zāles ir aprīkotas ar gaisa kondicionēšanas sistēmu, kā arī ir pieejams dabīgais apgaismojums. Pieredzējusi pasākumu koordinatoru komanda palīdzēs Jums ar nepieciešamā aprīkojuma piegādi un pasākuma organizēšanu.
Jūras iela 23/25, Jūrmala, LV-2015

info @balticbeach.lv


Baltic, Beach, Hotel, Jūras, iela, Jūrmala, New, Wave, SPA, restorāns, Caviar, Club, il, Sole

il Sole, restorāns

restorāns il Sole

L-Bar24, bārs

bārs L-Bar24

SPA BalticBeach, SPA centrs

SPA centrs SPA BalticBeach

Baltic Beach Conferences, konferenču centrs

konferenču centrs Baltic Beach Conferences

SPORT BalticBeach,

 SPORT BalticBeach

Garden Bar, bārs

bārs Garden Bar

The Garden, SPA centrs

SPA centrs The Garden

The Banja, SPA centrs

SPA centrs The Banja

Spa Cafe, bārs

bārs Spa Cafe

Le Chef Buffet Pērle, restorāns

restorāns Le Chef Buffet Pērle

Seafood & Oyster Terrace, restorāns

restorāns Seafood & Oyster Terrace

Beach Bar&Grill, restorāns

restorāns Beach Bar&Grill

Beach Banquets & Weddings, banketu zāle

banketu zāle Beach Banquets & Weddings