Kasdārzā, bārs

Kasdārzā
www.kasdarza.com
+371 22003555

Apraksts:

„KASDĀRZĀ” ir spēle. Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Mūsu spēle sākās, rūpīgi restaurējot vēsturisko Rīgas parku dārznieka namiņu, kas paslēpies pie Rīgas kanāla zem kuplajām liepām un plašajām terasēm. Tepat līdzās nakts tumsu ķircina siltumnīcu izgaismotie stikli, aiz kuriem kuplo nākamo dienu vakariņu baziliks un timiāns.

Mēs spēlējamies arī ar mūziku. Katrs nedēļas vakars parasti sākas ar dzīvās mūzikas koncertu. Mūziķu uzstāšanās ceturtdienas, piektdienas un sestdienas vakaros pārlīst plūstošos, viļņojošos kolekcijas skaņuplašu dīdžeju setos, un tā šī svētku spēle ar klasiskiem un eksotiskiem kokteiļiem turpināsies līdz vēlai naktij. Un nebrīnies, ja tieši „KASDĀRZĀ”Tu ieraudzīsi nebijušus dziļumus skaistas svešinieces acīs. Jo arī tā ir spēle.

KASDĀRZĀ” spēle turpinās arī virtuvē. Turpinās, sagādājot svaigus mazdārzeņus no saimniecības Tukuma pievārtē un Ķekavas dārzniecības, izklaušinot medniekus no Kandavas un Ventspils novada un zvejniekus no Salacgrīvas, lai sagādātu labāko, ko dod Latvijas zeme, meži un ūdeņi. Un tad mūsu pavāri buras ap katliem un pannām, lai piedāvātu Tev nebijušu garšu rotaļas.

Radio iela 1, Riga

kas @kasdarza.com


kafejnīca, bārs, dzīvā, mūzika