Turkish Airlines, lidsabiedrība

Turkish Airlines
www.turkishairlines.com
+371 67359440

Filozofija un darba princips

Par Turkish Airlines:
Lidsabiedrība tika dibināta 1933. gadā un tās flotē bija tikai pieci gaisa kuģi. Šodien Turkish Airlines ir četrzvaigžņu aviokompānija un "Star Alliance" biedrs ar 331 gaisa kuģu floti, (pasažieru un kravas) un tā darbojas ar tādu pašu prieku un entuziasmu kā pirmajā dienā. Lai stiprinātu šo svarīgo pozīciju un enerģiju ar ievērojamiem izaugsmes rādītājiem un novatorisku pieeju, Turkish Airlines ir vienmēr ir ieguldījusi, lai gūtu svarīgus panākumus šajā nozarē. Nacionālais pārvadātājs turpina paplašināties, pievienojot flotei jaunus gaisa kuģus, lai saglabātu konkurētspējīgu flotes vidējo vecumu un uzlabotu pakalpojumu kvalitāti, kā arī ieviešot inovatīvus produktus, lai uzlabotu klientu apmierinātību. Paredzams, ka līdz 2023. gada beigām pārvadātāja flote ieskaitot kravas gaisa kuģus sasniegs skaitu 500.

Aviokompānija lido uz 300 galamērķiem visā pasaulē, no tiem 251 ir starptautiskie un 49 vietējie lidojumi Turcijas iekšienē. Saskaņā ar 2017. gada "Skytrax" aptauju "Turkish Airlines", kas jau sešus gadus pēc kārtas ir saņēmusi balvu "Eiropas Labākā aviokompānija" laika posmā no 2011. līdz 2016. gadam, šobrīd ir izvēlēta un atzīta kā „ Labākā aviokompānija Dienvideiropā” jau deviņus gadus pēc kārtas. 2010. Gadā Aviokompānija izcīnīja balvu „Labākais ēdināšanas serviss ekonomiskajā klasē”, turklāt 2013., 2014. 2016. gadā un 2017. gadā Turcijas aviokompānijai piešķīra apbalvojumu „Pasaulē labākais ēdināšanas serviss biznesa klasē”. 2015. gadā un 2017. gadā aviokompānija saņēma apbalvojumu "Pasaules labākā biznesa klases atpūtas telpa",kas atrodas Stambulas starptautiskajā lidostā, kā arī pamatojoties uz šī gada aptaujas rezultātiem trešo gadu pēc kārtas tika saņemta balva  „Pasaules labākais ēdināšanas serviss biznesa klases atpūtas telpā”. Vairāk informācijas par Turkish Airlines var atrast oficiālajā mājaslapā www.turkishairlines.com vai  sociālo mediju kontos -  Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin un Instagram.

Kādi ir Turkish Airlines attīstības plāni?
Lidojot uz vairāk starptautiskiem galamērķiem un valstīm, nekā citas aviokompānijas, Turkish Airlines privilēģijas ir nepārtraukti pieaugošā flote, Stambulas Starptaustiskās lidostas ģeogrāfiskais izvietojums un pilsētas kultūrvēsturiskais mantojums, tieši tas kalpo par galvenajiem kritēriejiem pasažieru lidojumu pieredzes pārejai pilnīgi jaunā līmenī. Saskaņā ar lidsabiedrības moto "Iepazīstiet pasauli kopā ar Turkish Airlines” aviokompānijas galvenais mērķis ir ikvienam pasažierim justies īpašam, vienlaikus iepazīstinot to ar pasaules daudzveidīgajiem galamērķiem, kā arī pārsteidzot tos ar inovacijām visos ceļojuma posmos.

Kādi ir Turkish Airlines kvalitātes mērķi?
Atverot durvis uz visu pasauli un iepazīstinot pasažierus ar 300 galamērķiem, Turkish Airlines mērķi ir skaidri - veicināt pasažieru ceļošanas pieredzi izvēloties lidojumus ar Turkish Airlines un tos veicot caur Stambulas starptautisko lidostu, kas piedāvā tikai ar vienu pārsēšanos nokļūt gandrīz jebkurā pasaules galamērķī, tajā pat laikā iepazīstinot ceļotājus ar Stambulas ievērojamo kultūrvēsturisko mantojumu.Turkish Airlines stratēģija ir ikvienam pasažierim justies īpašam visa lidojuma laikā, nepārtraukti izstrādājot jauninājumus un tos piedāvājot katrā ceļojuma posmā kā patīkamus pārsteigumus tā, lai lidojums kļūtu par neaizmirstamu ceļojuma pieredzi.

Merķeļa iela 21, Centra rajons, Rīga, LV-1050

RIXINFO @THY.COM


TurkishAirlines