Mamma Pasta, restorāns

Mamma Pasta
www.mammapasta.lv
+37125664377

Apraksts:

Pašā Vecrīgas sirdī Rātslaukuma pievārtē ar perfektu skatu uz laukumā notiekošo Jūs atradīsiet itāliešu mājas virtuves restorānu.  "Mamma pasta" ir pārdomāts solis, un spriežot pēc pilnās zāles jāsecina, ka itāļu virtuve mūsu platuma grādos vēl joprojām ir lielā cieņā.
Ja salīdzina ar deviņdesmitajiem, kad lauvas tiesa Rīgas itāliešu restorānu piederēja itāliešiem, tad tagad aina ir gluži pretēja. Vien retajā Rīgas ristorante šodien saimnieko itālieši, un šajā ziņā "Mamma pasta" ir patīkams izņēmums. Restorāns ierīkots divos stāvos un vasaras sezonā tiek solīta arī vasaras terase. Interjers viegli atturīgs un gaišs, bez klasiski rūtainajiem galdautiem, toties ar Itālijas foto pie sienām. Augšstāvā ir arī bērnu rotaļu stūrītis.
"Mamma pasta" lielā mērā ataino nosaukumā pausto noskaņu – mājas stila ēdieni vienkāršā, bet garšu atmiņā paliekošā izpildījumā. Restorāna “nama māte” regulāri dodas gan uz zābaka augšgalu, gan papēža galu, lai ar turienes pavāriem un vīna meistariem līdz sīkumam izprastu dažādu reģionu kulinārijas raksturus un vīna smalkumus. Būtiska nianse – liela daļa recepšu uz Rīgu ceļojušas no dažādiem Itālijas reģioniem un restorāna saimnieki, būdami itāļi, rūpīgi uzrauga gan produktu atlasi, gan recepšu autentiskumu.

Kungu iela 1, Rīga, LV1050

info @mammapasta.lv


Mamma, Pasta, Kungu, iela, 1, Rīga, LV1050