Latvijā manīts Ziemassvētku vecītis sarkanā «Moskvičā»

Lai arī sinoptiķi šogad neizsaka visai cerīgas laika prognozes, kas solītu baltas sniega kupenas, Latvijā mīt radoši cilvēki, kas svētkus māk uzburt arī tad, kad dabā viss ir drūms un pelēks.

Vien pārdesmit kilometrus no Rīgas atrodas uzņēmums Trimen Tractors, kas jau vairākus gadus parūpējas par fantastiskām dekorācijām un noskaņas radīšanu svētkos.

Uzņēmuma Facebook lapā šogad redzama radoša ideja, kas uzbūrusi fanatastisku svētku noskaņu. Līdzās fotogrāfijām pievienots arī sajūtu raksts, kā tapusi ideja:

"Jūs neticēsiet, bet bija tieši tā: Mums zvana telefons. Zvana Ziemassvētku vecītis. Šim laikam esot sabojājies televizors, jo vairs nerādot LNT ziņas... līdz ar to nezinot, kas pie mums notiek. Prasīja visus tos standarta jautājumus - kas Latvijā labs, kas ne tik labs, kā kurš ir uzvedies sportā, darbā, politikā, vannā utt. Arī par laikapstākļiem uzjautāja.

Mēs: Nu, Vecīti, šogad ar kamanām, diemžēl, nevarēs!

Šis: Tas nekas. Iesmērēsiet man ragavas ar vasku un būs labi. Zeme tak noteikti sasalusi.

Mēs: Nē, Vecīti, ārā ir kā rudenī. Līst un dubļi, un melna tumsa.

Šis: Ak vai, ak vai, ko nu darīsim?!

Mēs: Mums ir viena ideja. Mēs Tev šogad sagādāsim mašīnu!

Šis: Jūs traki vai?! Ar mašīnu es negribu. Ziemassvētki bez ragavām nav iedomājami.

Mēs: Vēcīti, mēs Tev sagādāsim Moskviču. Tas ir tuvākais ragavām, ko cilvēks jebkad ir izgudrojis. Vairākās paaudzēs ļaudis to ir stūmuši tikpat daudz cik braukuši. Tev patiks. Un noteikti noderēs arī briedis Rūdolfs un draugi.

Šis: Nu labi! Izklausās labi. Bet jūs varēsiet man to sarūpēt sarkanu un bez jumta?!

Mēs: Mierīgi, Vecīt! Gaidam Tevi ciemos!

Šis: Ho ho ho!!! (vai arī "hallo, hallo"... nezinu... palika slikta zona, un tā arī vairs nedzirdējām, ko viņš tur vēl teica, bet mums arī nebija laika. Bija jāiet krāsot Moskvičs.)

Priecīgas garās brīvdienas! Saticīgus Ziemassvētkus! Mazāk veikalus, vairāk mājas un ģimeni! Vismaz pa vienam īstam brīnumam! Vismaz pa 24iem smaidiem katru dienu! Nākošais gads būs vēl labāks, kā šis. Jā, un pīrāgus un pankūkas arī, lūdzu."

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk
Latvija
Ieelpo pavasari Pastaru vējdzirnavās Preiļu novada TIC
Pastaru vējdzirnavas ir vienīgās Latvijā rekonstruētās holandiešu tipa dzirnavas ar grozāmo vējtveres mehānismu. | Skatīt vairāk
"Muzeju nakts 2025" Preiļu novadā Preiļu novada TIC
Šogad Preiļu novadu akcijā pārstāvēs 5 dalībnieki - Raiņa muzejs "Jasmuiža", Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzejs, Vārkavas | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 23.05.2025 - 31.05.2025 Velo, auto un moto Bauskas novadā Bauskas TIC
Ja ar velo, auto un moto esi uz “Tu”, tad priecājies, jo Bauskas novadā ar to saistāmi 7 aktīvās atpūtas objekti! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com