Jaunus rakstus izrakstīt aicina «Teiksma»

Tautas Deju Ansamblis "Teiksma" 2019. gada 18. maijā plkst. 18.00 Ķīpsalas hallē jau atkal pārsteigs skatītājus ar jaunu un līdz šim vēl neredzētu repertuāru koncertā "Jaunus rakstus izrakstīt", kurā būs skatāmas septiņu jauno horeogrāfu dejas.

"Esmu lepns, ka vienā kolektīvā ir tik daudz talantīgu jauniešu – topošie, esošie horeogrāfi un deju kolektīvu vadītāji. Iespējams, nākotnē viņi būs tie, kas sniegs savu ieguldījumu dejas nozarē Latvijā. Ja arī nākotnē jaunieši turpinās čakli strādāt, varbūt kāds kļūs pat par deju svētku virsvadītāju," saka TDA "Teiksma" mākslinieciskais vadītājs un horeogrāfs Jānis Ērglis.

Kolektīvs allaž ir salīdzināts ar deju laboratoriju, kurā katru sezonu tiek radītas neskaitāmas jaunas horeogrāfijas, tās izdejojot arvien aizraujošākās koncertprogrammās. Arī šis gads nav izņēmums!

Šoreiz pie vārda tikuši septiņi jaunie horeogrāfi, kuri sākotnēji ir bijuši vai vēl joprojām ir TDA "Teiksma" dejotāji: Reinis Rešetins, Marta Helēna Vanaga, Dāvis Ērglis, Druvis Anusāns, Māris Konstants, Aija Konstante un Jānis Kalniņš.

"Ir patīkami būt kopā ar draugiem un veidot jaunas horeogrāfijas tik atsaucīgiem dejotājiem! Viņi mani iedvesmo, un kopīgais radīšanas process rit viegli un pat jautri. Tas ir gods un lieliska iespēja, ko var sniegt tikai tāda talantīga un kupla dejotāju saime kā "Teiksma"," atzīst horeogrāfs un dejas pedagogs Reinis Rešetins. Viņš ir BDK "Teiksmiņa" repetitors un Smiltenes vidējās paaudzes deju kolektīva "Ieviņa" mākslinieciskais vadītājs, un arī Smiltenes un Talsu deju apriņķa virsvadītājs un vairāku deju uzvedumu veidotājs.

Jaunie horeogrāfi ar savu pieredzi, idejām un, protams, "odziņām" koncertu "Jaunus rakstus izrakstīt" padarīs īpašu ne vien sev pašiem, bet arī skatītājiem. Savukārt TDA "Teiksma", VPDK "Teiksma" un BDK "Teiksmiņa" dejotājiem šis būs kā pamatīgs kāpiens vai pat pavisam augsts lēciens ārpus ierasto deju ritmu rāmja.

Koncertu rīko "BT 1 Music". Biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā vai tīmekļa vietnē un Ķīpsalas hallē. Papildu informācija par biļetēm: 67067500 vai e-pastu: [email protected]

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Tematiskais maršruts: Iepazīsti Iecavu! Bauskas TIC
Dodoties Iecavas virzienā, brīvdienas var pārtapt par piedzīvojumu – šeit vēsture, radoša noskaņa, amatnieku un mājražotāju darinājumi , kā arī | Skatīt vairāk
Latvija
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk
Restorāni un kafejnīcas ar āra terasi Bauskas TIC
Bauskas novads piedāvā plašu izvēli – no jaukām kafejnīcām līdz mājīgiem restorāniem ar āra terasēm. | Skatīt vairāk
Pludmales terase "Pampūkas" atklāj sezonu! Preiļu novada TIC
Pludmales kafejnīca "Pampūkas" gatavojas sezonas atklāšanai Mātes dienā! Tiek "vārīti" pirmie saldējumi, ar kuru garšām vari iepazīties "Pampūku" | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com