Necērt Ziemassvētku eglīti «Rīgas Mežos»

Pošot Ziemassvētku rotās mājas un sētas, uzņēmums “Rīgas Meži” aicina iedzīvotājus necirst vai nezāģēt eglītes “Rīgas Mežu” teritorijās!

Necērtot Ziemassvētku eglīti “Rīgas Mežos”, tiks pasargāti gan meži, gan to bioloģiskā daudzveidība. Turklāt pats necirtējs izvairīsies no soda un no liekiem pirmssvētku kreņķiem. Tieši šajās brīvdienās vairāki desmiti uzņēmuma mežsargi pastiprināti uzraudzīs savas apgaitas, īpašu uzmanību pievēršot eglīšu jaunaudzēm.

Lai arī “Rīgas Mežu” pārziņā ir 62 tūkstoši ha meža teritoriju, taču egļu tajās nav daudz. Tikai katrs desmitais “Rīgas Mežu” koks ir egle. Lielāko daļu šo eglīšu uzņēmuma speciālisti izaudzējuši no sēklām Norupes kokaudzētavā un pēc tam stādījuši mežos. Eglītes izaudzēšana no sēklas līdz stādāmajam materiālam ir nopietns daudzu gadu darbs.

Šogad uzņēmuma mežos vēl nav pieķerti Ziemassvētku eglīšu tīkotāji! Iespējams, tas tādēļ, ka cilvēki kļuvuši apzinīgāki un zinošāki. Viņi ir informētāki, ka Ziemassvētku galveno rotu nedrīkst meklēt vismaz 50 km rādiusā ap galvaspilsētu, kā arī pirmssvētku laikā jo īpaši rūpīgi tiek uzraudzītas “Rīgas Mežu” zaļās skaistules. “Rīgas Mežu” teritorijās izvietotas arī novērošanas kameras, uzņēmums regulāri sadarbojas ar tiesībsargājošajām institūcijām.

“Rīgas Mežu” teritoriju karte pieejama ŠEIT.

Uzņēmums ir pateicīgs iedzīvotājiem par sapratni un mežu sargāšanu! Un novēl jauku svētku gaidīšanas laiku! 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dziesmu spēle "Īsa pamācība mīlēšanā" Tukuma TIC
Teatrāls, dzīvespriecīgs, labdabīgi ironisks uzvedums, R.Paula mūzika, spilgti raksturi, asprātīgi dialogi, negaidītas situāciju maiņas. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.06.2025 - 12.06.2025 Imants Lancmanis. GLEZNAS. Bauskas TIC
Rundāles pils muzeja direktora un gleznotāja Imanta Lancmaņa līdz šim vērienīgākā personālizstāde “Imants Lancmanis. GLEZNAS”. | Skatīt vairāk
Naktsmītnes Tavām brīvdienām EnterGauja
Gaujas Nacionālajā parkā: no dabas ieskautiem kempingiem līdz brīvdienu mājām, no elegantām viesnīcām līdz karaliskām pilīm, muižām | Skatīt vairāk
DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025" Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls "Atspulgs kustībā". | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com