Bēdīgas ziņas no Rīgas Zoodārza

“Rīgas Zooloģiskajā dārzā atvadījāmies no Rotšilda žirafu tēviņa Kimi, kas vēl šovasar atzīmēja cienījamo 15 gadu dzimšanas dienu,” 9. novembra vakarā savā Facebook lapā ziņo Rīgas Zooloģiskais dārzs.

Rīgas Zooloģiskajā dārzā Kimi ieradās 2009. gada 21. aprīlī, un pa šo laiku neparastais dzīvnieks bija iemantojis gan nedalītas apmeklētāju, gan arī savu aprūpētāju simpātijas, tāpēc Kimi došanās mūžībā ir skumjš brīdis visai Rīgas Zooloģiskā dārza saimei.

“Tomēr Rīgas Zooloģiskā dārza ikdienas ritējumā gals nozīmē arī sākumu un sagaidāms, ka jau pavasarī trīs gadus vecajai žirafu mātītei Vakilijai pievienosies jauns kavalieris.

Domās esam ar Kimi, kas visu šo gadu garumā sildīja gan mūsu, gan apmeklētāju sirdis,” vēstīts Zoodārza mājaslapā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.05.2025 - 13.05.2025 Krāmu tirdziņš "Bazār bagāž" Balvu TIC
Aicinām uz pērļu medībām tradicionālajā krāmu tirdziņā Balvos 17.maijā! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.04.2025 - 15.05.2025 Skolēnu pavasaris Madonā-Cesvainē Madonas TIC
Skolēnu iemīļotākās dienas gadā ir tās, kurās klase dodas izbraukumā. Gaidīsim pavasara piedzīvojumā maršrutā Madona – Cesvaine! | Skatīt vairāk
Tūrisma jaunums “Meitene Mellene MADONĀ" Madonas TIC
Gaidot vasaru, klajā nācis netradicionāls Madonas novada tūrisma ceļvedis. Tas informē par ceļošanas iespējām ģimenēm ar bērniem, skolu klasēm un | Skatīt vairāk
Ģimenes festivāls "No viena zara" Tukuma TIC
Festivālā būs gaidītas ģimenes ar bērniem, kurām piedāvās piedalīties dažādās radošajās darbnīcās. Būs pieejams garšaugu dārzs, lielās | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com