Vai esat gatavi vēl lielākiem sastrēgumiem Rīgā? Tas brīdis tuvojas...

 Tuvojoties Dziesmu un deju svētkiem, no 2023. gada 26.jūnija Rīgā stājas spēkā pirmie satiksmes ierobežojumi. Šīs nedēļas laikā pakāpeniski vairākās vietās pilsētā ieviesīs transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas aizliegumus. Ierobežojumus ieviesīs uz Dziesmu un deju svētku laiku, lai nodrošinātu veiksmīgu svētku norisi.

No 26.jūnija plkst.20.00 līdz 10.jūlija plkst.24.00 transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu aizliegs Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labās puses posmā no Kaļķu ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.

Tāpat no 26.jūnija plkst.20.00 līdz 10.jūlija plkst.23.59 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas aizliegums būs spēkā Raiņa bulvāra kreisajā pusē pie ēkas Krišjāņa Valdemāra ielā 4 (līdz vēstniecības stāvvietām).

Savukārt no ceturtdienas, 29.jūnija plkst.20.00 līdz piektdienas, 30.jūnija plkst.21.00 transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu aizliegs Eksporta ielas posmā no Hanzas ielas līdz Katrīnas ielai.

Pašvaldības mājaslapā ir izveidota jauna sadaļā, kurā pieejama informācija par satiksmi Dziesmu un deju svētku laikā, kā arī digitāla karte, kurā atspoguļoti gaidāmie satiksmes ierobežojumi. Informācija par satiksmes ierobežojumiem tiks papildināta atbilstoši svētku norisei. Sīkāka informācija: riga.lv/lv/satiksme-dziesmu-un-deju-svetku-laika

Rīgas pašvaldības ilgtermiņa mērķis ir panākt, lai ikviens cilvēks Rīgā, neatkarīgi no izvēlētā pārvietošanās veida, ērti un droši nonāktu iecerētajā vietā. Līdz ar to pašvaldība jau savlaicīgi gatavojās Dziesmu un Deju svētku norisei pilsētā, tajā skaitā izveidojot ērtas pārvietošanās karti un aicinot svētku dalībniekus un viesus pēc iespējas plašāk izmantot sabiedrisko transportu. Rīga īpaši atbalsta pārvietošanos ar kājām, braukšanu ar velosipēdu vai sabiedrisko transportu, jo šie pārvietošanās veidi ir dabai un cilvēka veselībai draudzīgi, kā arī ekonomiski. Pārvietošanās pilsētā ir ne vien nokļūšana no vienas vietas uz otru, tā ir arī pilsētas iepazīšana, cilvēku veselība, drošība, atpūta un darbs.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.04.2025 - 18.05.2025 KONCERTS | Inita Āboliņa Tukuma TIC
Akustiskais koncerts - īsta skanējuma baudījums, kas piederas lauku sētai. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.05.2025 - 23.05.2025 Katrīna Dimanta Ceplī  Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno īpašu ceturtdienu Igo mūzikas un mākslas centrā "Ceplis" 22.maija! | Skatīt vairāk
Muzikāls vakars ar Lauri Valteru Tukuma TIC
Īpaša dzejas un mūzikas sinerģija. Tas būs sirsnīgs, brīnišķīgas mūzikas un dzejas piepildīts vakars. | Skatīt vairāk
Deju skolas "Demo" sezonas noslēgums Tukuma TIC
koncerts 2 daļās: 1. daļa – “Apskāviens”, 2. daļa – “Muļķa sirds”. Pārtraukumā: Deju skolas grāmatas un citu suvenītu iegāde, | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com