Atvērto durvju dienas skolotājiem muzejā tumsā «Neredzamā Pasaule»

Trešdien, 2024.gada 23. oktobrī, no plkst. 14:00 līdz 16:00 notiks atvērto durvju dienas muzejā tumsā «Neredzamā Pasaule», kur skolotājiem un skolu atbalsta speciālistiem būs iespēja iepazīt neredzīga cilvēka pasauli un gūt pieredzi, kas veicina iekļaujošu izglītību skolās.

Muzejs tumsā «Neredzamā Pasaule» piedāvā unikālu interaktīvu ekskursiju, kurā apmeklētājiem pilnīgā tumsā būs jāizmanto citas maņas, lai izprastu apkārtējo vidi. Šī pieredze palīdzēs pedagogiem radīt jaunas idejas, kā veicināt skolēnu izpratni par dažādām sabiedrības grupām, attīstot empātiju un cieņu pret cilvēkiem ar atšķirīgiem dzīves apstākļiem.

Pasākuma mērķis ir veicināt skolotāju un atbalsta speciālistu profesionālo izaugsmi, dodot iespēju apgūt jaunas pieejas iekļaujošās izglītības īstenošanai. Iegūtā pieredze palīdzēs izveidot atbalstošu mācību vidi, kas piemērota dažādu skolēnu vajadzībām.
Apmeklējot muzeju, skolotāji ne tikai iegūs unikālu pieredzi, bet arī atbalstīs sociālo uzņēmumu, kas nodarbina neredzīgus cilvēkus, sniedzot viņiem iespēju strādāt un būt pilntiesīgiem sabiedrības locekļiem.

Pasākums norisināsies Rīgā, Ķengaraga ielā 1A, ēkas "Raita" 2. stāvā. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam savlaicīgi reģistrēties šeit.

Par «Neredzamā Pasaule»
«Neredzamā Pasaule» ir sociāls uzņēmums un muzejs tumsā, kas nodarbina neredzīgus cilvēkus un piedāvā unikālu pieredzi – ekskursijas pilnīgā tumsā. Šis muzejs ir vienīgais šāda veida projekts Ziemeļeiropā, kurā apmeklētājiem tiek dota iespēja izmantot dzirdi, tausti, ožu un garšu, lai pilnībā izbaudītu apkārtējo pasauli.

Papildu informācija:
Ekskursijas skolām un grupām pieejamas pēc vienošanās. Cena sākot no 16 EUR par cilvēku.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.06.2025 - 28.06.2025 Pasākumi Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 03.07.2025 Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā Hercogs Mārupe
Katru ceturtdienu plkst.19.00 Hercoga terasē dzīvās mūzikas koncerti. Rezervē galdiņu pa tel.29106538! Piedāvājumā arī svaigas austeres! | Skatīt vairāk
15 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.06.2025 - 03.07.2025 Viļaka–brīvdienu galamērķis Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Viļaka (senatnē – Marienhauzena) - viena no vissenākajām latgaļu cilts apdzīvotajām vietām,īpaša senatnes aura šajā Ziemeļlatgales pilsētā | Skatīt vairāk
Pēterdienu gaidot Tukuma pusē Tukuma TIC
Tukuma novadā šajā nedēļas nogalē satiksies mūzika, stāsti un rokmūzikas kopiena. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com