Motokrosa čempions Pauls Jonass svētdien Cēsīs tiksies ar saviem atbalstītājiem

Svētdien, 24. septembrī, Cēsu mototrasē "Ezerkalni" būs iespēja satikties ar tikko kronēto pasaules MX2 čempionu Paulu Jonasu!

Piektais un noslēdzošais BETSAFE Latvijas čempionāta posms vienlaicīgi būs arī Igaunijas čempionāta motokrosa fināls un tas solās būt episks. Cīņa par uzvarētāja godu MX1 klasē ir saglabāta līdz pēdējam brīdim un trasē ies skarbi. Arī MX65, MX85, MX125, MX2 un MX Veterānu klašu braucieni būs dēkaini, jo punktu skaits šajās sacensībās dubultojas.

Superfināla apmeklētājiem būs iespēja ne tikai baudīt neaizmirstamas sacensības, bet arī satikties, apsveikt, nofotografēties un saņemt autogrāfus no MX2 pasaules čempiona Paula Jonasa. Viņš uz vietas būs laikā no 12:00 – 17:00.

Finālbraucienu sākums no plkst. 11:00. Ieejas maksa – 10 EUR. Pensionāriem un pusaudžiem (10 līdz 16 gadu vecumam) ieeja 5 EUR, bet bez maksas (uzrādot personu apliecinošus dokumentus) – invalīdiem un bērniem līdz 10 gadu vecumam. Autostāvvieta trases teritorijā – bez maksas.

Paralēli motokrosam, notiks arī izklaides bez motoriem, par to vairāk informācijas šeit: http://www.lamsf.lv/par-mums/motokross/aktuali/params/post/1300148/betsafe-latvijas-un-igaunijas-motokrosa-cempionatu-superfinals-cesis

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.06.2025 - 16.06.2025 Vasaras saulgriežu svinības Valmiermuižā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
15. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 pie Valmiermuižas alus darītavas norisināsies vasaras saulgriežu svinības un tirdziņš “Gardu muti”. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 17.06.2025 ALDEMAR OLYMPIAN VILLAGE (5) Atlantic Travel
Peloponesa, Grieķija. Viesnīcai ir milzīga teritorija ar skaisti koptiem dārziem, gara krasta līnija un plaša smilšu pludmale. | Skatīt vairāk
no 1230 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com