Siguldā notiks Bērnības svētki

01.08.2010 plkst. 12:00 Siguldas pagasta kultūras namā notiks tradicionālie Bērnības svētki.

Šo svētku būtība ir ģimenes stiprināšana. Svētkos teiktie novēlējumi liek vecākiem pārdomāt un apzināties savu lielo atbildību bērna un sabiedrības priekšā, uzsverot arī kūmu lomu jaunā cilvēka audzināšanā. Bērnības svētki nereti paliek par vienu no visu laiku mīļākajām un jaukākajām bērnības atmiņām.

Ar mīļumu un sirsnību mazos gaviļniekus sagaidīs un pasākumu vadīs leļļu teātra aktieri Dzintra Duka Maisaka un Māris Podnieks. Katrs bērns tiks apdziedāts, apdāvināts un iepriecināts.

Krustvecāki savu krustbērnu varēs izšūpināt tradicionālajās svētku šūpolēs un sniegt laimes vēlējumus. Katram bērnam kā atmiņa par šo dienu tiks pasniegta dāvaniņa. Siguldas novada domes dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Inese Praņevska katram bērnam pasniegs oficiālu apliecību, kurā būs rakstīts krustvecāku vārds un uzvārds.

Gaiša, gaiša uguns deg

Tumšajā kaktiņā:

Tur Laimiņa mūžu raksta

Mazajam bērniņam.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Līgo balle Jaunpils parka estrādē! Jaunpils pils
Aicinām uz neaizmirstamu svētku balli Jaunpils parka estrādē, kur par dzirkstošu noskaņu rūpēsies īsti svētku meistari – ''Ziņģes brāļi''! | Skatīt vairāk
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Siguldas novada TIC
,


Trakai TIC
,


Vidzemes Tūrisma asociācija
,


Limbažu TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com