Jūdažu Sabiedriskajā centrā norisināsies radošā darbnīca

15. jūnijā plkst. 18:00 Jūdažu Sabiedriskajā centrā norisināsies seminārs – radošā darbnīca "Jāņu galda noformējums".

Tuvojas vasaras īsākā nakts un līdz ar to arī vasaras saulgriežu svētki – Līgo un Jāņu diena. Jūdažu Sabiedriskajā centrā notiks seminārs – radošā darbnīca "Jāņu galda noformējums", kurā floristikas grupas "Flora+" vadītāja Anita Piroga un lietišķās floristikas grupas dalībnieces rādīs un mācīs, kā, izmantojot floristikas elementus, uzpīt dažādu veidu Jāņu un Līgu vainadziņus, kādus līgo nakts gaismekļus varēsiet izgatavot un noformēt svētku galdu saviem saulgriežu svētkiem.

Semināra noslēgumā no radītajiem darbiem tiks izveidota izstāde, un tā būs apskatāma tikai trīs dienas - Jūdažu Sabiedriskā centra darba laikā: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Lai varētu veiksmīgi darboties, lūgums ņemt līdzi dabas materiālus (ziedus, kalmes, smilgas, mazus zarus no ozoliem, bērziem), dārza šķēres un parastās šķēres, īlenu, plakanknaibles, izturīgu diegu (pīšanai), lokanu stiepli (siešanai).

Dalības maksa 2,50 Ls.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Imants Lancmanis. GLEZNAS. Bauskas TIC
Rundāles pils muzeja direktora un gleznotāja Imanta Lancmaņa līdz šim vērienīgākā personālizstāde “Imants Lancmanis. GLEZNAS”. | Skatīt vairāk
Latvija
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk
Izstādes jūnijā Tukuma novadā Tukuma TIC
Izstāžu košums visā novadā vienā apkopojumā. | Skatīt vairāk
 "Skolas somas" piedāvājums Preiļu novadā  Preiļu novada TIC
Šogad Latvijas skolas somas programmas ietvaros Preiļu novadā pieejami 19 dažādi izzinoši un aizraujoši piedāvājumi! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Siguldas novada TIC
,


Rixwell Segevold Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com