LVRA plāno tikties ar Ēriku Dreibantu, lai pārrunātu notiekošo nozarē un viņa atklātās vēstules saturu

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) plāno tikties ar pavāru Ēriku Dreibantu privāti un pārrunāt viņa ceturtdien izplatītās atklātās vēstules saturu, neatbildot uz to publiski, portālam travelnews.lv pavēsīja LVRA prezidents Jānis Pinnis.

Uz iespēju publiski komentēt un atbildēt uz Dreibanta pausto vēstulē, Pinnis atbildēja noraidoši, sakot, ka "nevēlas publiski šķetināt šo lietu tālāk".

Jau vēstījām, ka pavārs Ēriks Dreibants ceturtdien izplatīja atklātu vēstuli LVRA un VID, komentējot par gaidāmajām izmaiņām nozarē, tostarp jaunu kases aparātu ieviešanu, LVRA un VID sadarbību, organizējot kampaņu "Prasi čēku" un citām aktualitātēm.

Dreibanta ieraksts facebook, kā arī travelnews.lv izplatītā vēstule ieguvusi plašu nozares rezonansi, kur vairākums no publiski viedokli paudušajiem, norāda uz atbalstu vēstules saturam.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.05.2025 - 30.05.2025 Maljorka - Ballīšu un izklaides meka Estravel Latvia
Cenu piemēri: 08.06., 22.06.,15.07. un 09.07. // Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšanas programma | Skatīt vairāk
no 729 EUR
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils TAKA
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com