Bārs «Burga» paziņo par darbības pārtraukšanu

Bārs “Burga”, kas darbojas jau vairāk nekā 10 gadus Rīgā, Dzirnavu ielā, savos sociālajos tīklos paziņojis, ka pārtrauc savu darbību.

“Vēlamies paziņot, ka ar š.g.23.decembri Burga pārtrauc savu darbību.

Paldies visiem mūsu klientiem un darbiniekiem, kuri vairāk kā 10 gadu garumā sagādāja lielisku atmosfēru un neaizmirstamus brīžus.

Sirsnīgi uzņemsim visus, kuri vēl vēlas atnākt pie mums un izbaudīt iemīļotos ēdienus un dzērienus,” 2023. gada 18. decembrī savā “Facebook” lapā vēsta “Burga”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
"Tuvā tālumā" izstāde galerijā "Mans's" Jēkabpils novada TIC
Galerijā «Mans's» atklāta divu savdabīgu mākslinieku – Kalvja Zutera un Zanes Lūses – personālizstādes, kam dots kopējais nosaukums «Tuvā | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.05.2025 - 24.05.2025 Uzplauksti pļavā - Sievišķības svētki Tukuma TIC
kopā būšanas, tīklošanās, rituālu, garšas un foto piedzīvojumu diena Antiņciemā kopā ar Sanitu Matuli. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.05.2025 - 22.05.2025 Tūrisma rallijs "Madona-Gulbene" 24.05. Gulbenes novada TIC
Vai iespējams iepazīt divus novadus vienā dienā? Jā, piedaloties autofotoorientēšanās tūrisma rallijā "Madona-Gulbene"! | Skatīt vairāk
Muzikāls vakars ar Lauri Valteru Tukuma TIC
Īpaša dzejas un mūzikas sinerģija. Tas būs sirsnīgs, brīnišķīgas mūzikas un dzejas piepildīts vakars. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com