Poļu restorāni ir iemanījušies apkrāpt apmeklētājus

Poļu restorānos tiek krāpti apmeklētāji, pie tāda secinājuma ir nonākuši tirdzniecības inspekcijas pārstāvji pēc vairāku pārbaužu veikšanas. Uzmanības centrā ir nokļuvuši 203 restorāni dažādos valsts reģionos, no kuriem 176 tika konstatēti pārkāpumi.

Visbiežāk apmeklētājiem tiek izstādīti aukstāki rēķini un porcijas nav „pilnas”. Bez tam ēdienu sagatavošanā tiek izmantoti produkti, kuriem ir jau beidzies realizācijas termiņš, bet dažos uzņēmumos ir pārkāpti siera uzglabāšanas noteikumi.

Vēl viena no problēmām ar ko saskārās inspektori ir tā, ka tiek atšķaidīti alkoholiskie dzērieni. 40% paņemto provju, ekspertīzes rezultātā ir noteikts, ka alkohola saturs bija krietni zemāks nekā norādīts. Tas, protams, ir uz bārmeņu sirdsapziņas, kuri šādā veidā „ieekonomētos” dzērienus noliek savām vajadzībām.

Tāpat pie kopējā „grēka” pieder – apmeklētāju maldināšana par nepilnīgi norādītajām cenām. 52% restorānu daļai ēdienu nav norādītas cenas.

Pārkāpēji saņem sodu, taču inspekcija aicina pašus restorānu apmeklētājus būt uzmanīgākiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Brīvdienu mājas “Beibuki” TAKA
Sporta klubs “Beibuks” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus līdz 40 personām Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā. | Skatīt vairāk
Līgo Višķos 2025 TAKA
Raiņa māja Berķenelē piedāvā nakšņošanas iespējas 4 guļamistabās ar 10 gultasvietām. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Krāslavas TIC
,


Itaka Latvia
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com