Pirmā elektro lidmašīna pasaulē oficiāli saņem atļauju piedalīties gaisa satiksmē (video)

Līdz šim bija vairāki eksperimentāli lidojumi ar elektriskas piedziņas lidmašīnām, taču tagad (10.06.2020) Eiropas Savienības gaisa satiksmes drošības reģistrā Easa ir oficiāli apstiprināta elektro lidmašīna «Pipistrel Velis Electro» no Slovēnijas.

Tā ir divvietīga 6,47 metrus gara un 10,7 metrus plata lidmašīna, kas spēj sasniegt 167 km/h ātrumu un nolidot 50 minūtes.

Tas ir unikāls brīdis gaisa satiksmes vēsturē.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu nams "Laimes Taure" TAKA
Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai. | Skatīt vairāk
Grobiņas pilsētas svētki Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Laiks savīt stiprākos mezglus un svinēt Grobiņu! | Skatīt vairāk
Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com