Šonedēļ no Rīgas var aizlidot uz 86 galamērķiem

Šonedēļ, kas sākas 6. septembrī, no Starptautiskās lidostas “Rīga” var aizlidot uz 86 galamērķiem, Travelnews.lv informē lidostas Komunikācijas vienības vadītāja Laura Kulakova.

“SmartLynx Airlines” sadarbībā ar tūroperatoru “Novatours” plāno uzsākt regulāros čarterlidojumus uz Grieķijas salu Korfu. Šie lidojumi notiks reizi nedēļā.

No 6. septembra uz 45 dienām rekonstrukcijas dēļ slēgta Palangas lidosta, līdz ar to ir atcelti lidojumi no Rīgas uz šo Lietuvas pilsētu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vīngliemežu audzētavu "Ošu mājas" Preiļu novada TIC
Apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīties ar vīngliemežu dzīves ciklu, to fizioloģiju, audzēšanas un pārstrādes niansēm aizraujošā un | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.06.2025 - 12.07.2025  "Īsa pamācība mīlēšnā" Tukuma TIC
Jaunpils parka estrādē skatītājiem būs iespēja baudīt teatrālu, dzīvespriecīgu un labdabīgi ironisku uzvedumu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.07.2025 - 12.07.2025 Iepazīsti maršrutu:Bauska-Uzvara-Grenctāle Bauskas TIC
Šajā maršrutā, iespējams izzināt apkārtni, kas apvieno vēsturiskas vietas, unikālus atpūtas kompleksus, kultūras mantojumu, aktīvo atpūtu un | Skatīt vairāk
Gaisa balonu festivāls Kandavā Tukuma TIC
Pasākums visai ģimenei ar dažādām atrakcijām un protams gaisa baloniem. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com