«airBaltic» oktobrī pārvadājusi 240 300 pasažieru

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2021. gada oktobrī pārvadājusi 240 300 pasažierus jeb par 272% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn. airBaltic 2021. gada oktobrī veica 3 140 lidojumus.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Lai arī aviācijas nozarē rudens mēnešos parasti ir mazāka pasažieru satiksme, šogad ir citādāk. Pirmo reizi mēs oktobrī esam pārvadājuši vairāk pasažieru nekā septembrī. Gaidāmajos mēnešos mēs turpināsim piedāvāt plašu saulainu atpūtas galamērķu klāstu, kā arī savienojumus ar lielākajiem Eiropas biznesa centriem.”

2021. gada oktobrī airBaltic lidojumu 15 minūšu punktualitātes rādītājs sasniedza 87,9%. Tas norāda, ka vairāk nekā 87 no 100 airBaltic reisiem izlidoja plānotajā laikā vai ar ne vairāk kā 15 minūšu aizkavēšanos.

Šobrīd airBaltic no Rīgas piedāvā tiešos lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem. Septembrī airBaltic sāka tiešos lidojumus no Rīgas uz saulaino Tenerifi (Spānija) un Dubaiju (Apvienotie Arābu Emirāti).

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.05.2025 - 16.05.2025 Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.05.2025 - 18.05.2025 Gaujas plostnieku svētki Strenčos Valmieras novada Tūrisma pārvalde
16. un 17. maijā aicinām uz 28. Gaujas plostnieku svētkiem Strenčos “Kad Gaujas atvari mostas…”. | Skatīt vairāk
Viesu māja “Rubeņi” TAKA
Viesu māja “Rubeņi” atrodas blakus dabas liegumam “Pilskalnes Siguldiņa”. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


airBaltic
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com