«airBaltic» uzsāk lidojumus uz krāšņu galamērķi

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 7. maijā uzsākusi tiešos lidojumus maršrutā starp Rīgu un Batumi, Gruzijā. airBaltic abas pilsētas tagad savieno ar diviem lidojumiem nedēļā.

Batumi, kas atrodas Gruzijā un robežojas ar Melno jūru, ir ostas pilsēta, kas ir slavena ar savām saulainajām pludmalēm, iespaidīgo arhitektūru un botāniskajiem dārziem. Tā kļūst par vienu no iecienītākajiem tūristu atpūtas galamērķiem.

Lidojumi starp Rīgu un Batumi tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnu. Pilns airBaltic lidojumu grafiks pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

airBaltic turpina piedāvāt nozīmīgu savienojamību no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes uz vadošiem Eiropas biznesa un tranzīta centriem. Turklāt airBaltic no Rīgas Latvijā piedāvā lidojumus uz plašu atpūtas galamērķu klāstu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu nams "Laimes Taure" TAKA
Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai. | Skatīt vairāk
Glempings Daugavas lokos TAKA
Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.05.2025 - 25.05.2025 Latvijas tirgotāju dienas Valmieras novada Tūrisma pārvalde
2025. gada 23. un 24. maijā, Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā norisināsies nu jau par tradīciju kļuvušās ’’Latvijas tirgotāju dienas’’. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.05.2025 - 21.05.2025 Dobelē zied ceriņi Nikos Travel
Ceriņi, Dobele...pavasaris... Tas ir garšīgi,skaisti un baudāmi. Tikai reizi gadā- 24.05.2025. Pievienojies un baudi pavasara smaržu! | Skatīt vairāk
no 30 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com