Haoss Amsterdamas lidostā - atceļ lidojumus, samazina maksimālo pasažieru skaitu dienā

Līdz 2023. gada martam Amsterdamas-Šipoles lidostā samazinās kopējo atļauto pasažieru skaitu par 9250 jeb 18% dienā. Tādējādi lidsabiedrības, kas izlido no lidostas un ielido tajā, būs spiestas atcelt daļu lidojumu.

2022.gada oktobrī kopējais atļautais pasažieru skaits dienā būs 57 000, svētku dienās - 46 000 dienā, kas ir par 13% mazāk kā pirmspandēmijas laikā.

Šāds lēmums pieņemts, jo samazināts lidostas drošības dienesta darbinieku skaits. Turklāt lidostā bijušas milzīgas rindas uz drošības kontroli, arī vasaras laikā.

Nu lidsabiedrības spiestas izlemt, kā palīdzēt pasažieriem, kuru lidojumi atcelti.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Stilīgs jumta terases restorāns un bārs! Stage 22
Rīgas 5 zvaigžņu viesnīcas «Grand Hotel Kempinski Riga» restorāna «Stage 22» apmeklētāji savas maltītes un izcilos kokteiļus var baudīt arī | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.07.2025 - 15.07.2025 Pēdējā brīža ceļojumi uz Ēģiptī Atlantic Travel
Nepalaid garām — palikušas tikai dažas brīvas vietas! | Skatīt vairāk
no 585 EUR
Ilzes Raudiņas glezniecības izstāde Liepājas reģiona TIB
10. jūlijā Liepājas muzejā atklās Ilzes Raudiņas glezniecības izstādi. | Skatīt vairāk
 Dabas parks “Daugavas loki” TAKA
Dabas parks “Daugavas loki” izveidots, lai saglabātu unikālos dabas kompleksus, dabas, kultūrvēstures vērtības un maz pārveidotās savdabīgās | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com