Portugāle vēlas palielināt lidostu nodevu

Portugāles varas iestādes paziņojušas, ka lidostu nodeva 2023. gadā, ļoti ticams, tiks palielināta par 11%, salīdzinot ar šo gadu.

Vairāki oponenti, tostarp Īrijas zemo cenu lidsabiedrība "Ryanair", teic, ka nodevu palielināšana nelabvēlīgi ietekmēšot Portugāles tūrisma nozares centienus atgūties. Tāpēc lidsabiedrība aicinājusi samazināt palielināmās nodevas apmēru.

Lidostu nodevu paredzēts palielināt ar 2023. gada februāri. Turklāt pēc ziņu portāla "Euronews.com" aprēķiniem 11% lidostas nodevas palielinājums vienam tūristam atbilst šādam nodevas palielinājumam Portugāles reģionos - 0,79 EUR Madeirā, 0,81 EUR Portu, 0,80 EUR Faru un 1,53 EUR Lisabonā.

Jāpiebilst, ka šī gada 1. jūlijā Portugāle atvēra robežas visiem ceļotājiem. Novembra sākumā arī ceļotājiem ar pozitīvu Covid testa rezultātu Portugālē vairs nav ieceļošanas ierobežojumu.


 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Gudri - Rudens brīvlaika ceļojumi tagad! Estravel Latvia
Lieliska iespēja rezervēt Rudens Skolēnu brīvlaika ceļojumu jau tagad! piedāvājumi 7-9 naktīm, dažādi galamērķi! Vairāk piedāvājumu jautājiet | Skatīt vairāk
no 875 EUR
Silts ēdiens, auksts dzēriens un skats! Burzma
Garšu un notikumu telpa Burzma-ēdienu halle Rīgā ar terasi. Brokastis, pusdienu piedāvājums, kafija, dzērieni, vakariņas baudīšanai restorānā vai . | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.07.2025 - 12.07.2025 Tava sapņu atpūta Spānijā!  Latvia Tours - Berga bazārs
Perfekta lokācija, skaistas pludmales, izcils ēdiens un Vidusjūras saule! Sazinies ar mani, lai rezervētu vai saņemtu personalizētu piedāvājumu! | Skatīt vairāk
no 675 EUR
Bebrenes muižas parks TAKA
Bebrenes muižas parks ir izcils dārzu un parku mākslas piemineklis, viens no vizuāli izteiksmīgākajiem ainavu parkiem Latvijā, tā platība 7,9 hektāri. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com