Plāno atcelt šķidruma ierobežojumus rokas bagāžā [1]

Jau ar 2024. gadu plānots atteikties no šķidruma ierobežojumiem rokas bagāžā. Tiesa gan, pagaidām par šādu plānu paudušas vien Apvienotās Karalistes lidostas.

Pasažieri, kuri ceļos no Apvienotās Karalistes lidostām, rokas bagāžā varēs pārvadāt dzērienus, dekoratīvo kosmētiku un jebkura izmēra šķidrumus. Jāatgādina, ka jau 16 gadus ir spēkā ierobežojums šķidrumiem rokas bagāžā – tie nedrīkst pārsniegt 100 mililitrus.

Apvienotās Karalistes lidostas varēs atteikties no šiem ierobežojumiem, jo bagāža būs jālaiž cauri īpaši CT skeneriem, kas ļaus apsardzei pārbaudīt somas no 3D attēla. Jauna tehnoloģija jau tiek izmēģināta Hītrovas lidostā, un vēlāk tā tiks ieviesta lielākajās lidostās līdz 2024. gada vidum.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Jānis 11/25/2022 11:28 Latvija no tā neatteiksies nekad, neies taču zaudēt tādu peļņu par "zelta" ūdeni Narvesenā un citos aizgaldos.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.06.2025 - 11.07.2025 Vaidavas vasarā – “Rīgas modes” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
10.jūlijā plkst. 19.00 Vaidavā ierodas grupa “Rīgas modes”! Svinēsim vasaru kopā Vaidavā! | Skatīt vairāk
no 15 EUR
Gudri - Rudens brīvlaika ceļojumi tagad! Estravel Latvia
Lieliska iespēja rezervēt Rudens Skolēnu brīvlaika ceļojumu jau tagad! piedāvājumi 7-9 naktīm, dažādi galamērķi! Vairāk piedāvājumu jautājiet | Skatīt vairāk
no 875 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.07.2025 - 11.07.2025 Galamērķis ziemas ceļotājiem — MADEIRA Atlantic Travel
✈️ Tiešais reiss no Rīgas! Silts un ērts laiks salīdzinājumā ar Eiropas ziemu. | Skatīt vairāk
Ekskursijas visā pasaulē Estravel Latvia
Idejas saturīgai laika pavadīšanai! Iegāde jebkurā brīdī! Ceļojuma anulācijas iespējas līdz 24 h pirms aktivitātes! Garantija! | Skatīt vairāk
no 9 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com