Šonedēļ no Rīgas var aizlidot uz 70 galamērķiem

Šonedēļ, kas sākas 6. martā, no Starptautiskās lidostas “Rīga” var aizlidot uz 70 tiešajiem regulāro un čartera lidojumu galamērķiem, Travelnews.lv informē lidostas Komunikācijas vienības Komunikācijas projektu vadītāja Ilze Salna.

Šīs nedēļas galvenais jaunums – lidsabiedrība “SmartLynx” uzsāk čartera lidojumu sezonu uz Portugālei piederošo salu Madeiru. Līdz ar to galamērķu skaits, salīdzinājumā ar aizvadīto nedēļu, ir palielinājies par vienu.

Izlidojošo pasažieru reisu skaits pieaugs līdz 460, – aviokompānijas šonedēļ no Rīgas ieplānojušas par 13 izlidojošiem reisiem jeb 3 % vairāk kā nedēļu iepriekš, informē Ilze Salna.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
VeseLīgošana "Jaunķemeros" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - | Skatīt vairāk
Latvija no 297 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.05.2025 - 13.05.2025 Krāmu tirdziņš "Bazār bagāž" Balvu TIC
Aicinām uz pērļu medībām tradicionālajā krāmu tirdziņā Balvos 17.maijā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.05.2025 - 17.05.2025 Muzeju un baznīcu nakts Jēkabpils novadā Jēkabpils novada TIC
Šogad vienā datumā, 17. maijā, apvienojas divi lieli kultūras notikumi - Starptaustikā Muzeju nakts un Baznīcu nakts. | Skatīt vairāk
"Tuvā tālumā" izstāde galerijā "Mans's" Jēkabpils novada TIC
Galerijā «Mans's» atklāta divu savdabīgu mākslinieku – Kalvja Zutera un Zanes Lūses – personālizstādes, kam dots kopējais nosaukums «Tuvā | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com