Kad lidojums biznesa klasē pārvēršas par murgu

Kāda Lielbritānijas iedzīvotāja bija nolēmusi palutināt savu vīru lidojumā no Glāzgovas uz Sidneju caur Dubaiju, iztērējot uzkrātās bonusa jūdzes, lai abi varētu baudīt “Emirates” lidojumu biznesa klasē. Taču baudījuma vietā vien nepatīkami pārdzīvojumi, vēsta “Dailystar”.

Jau lidostā biznesa loundžā pāris pamanīja potenciālos ceļabiedrus pamatīgi ņemam uz krūts, bet lidojuma laikā alkohola patēriņš dažus biznesa klases pasažierus jau bija novedis līdz ļoti neadekvātai uzvedībai.

Tā kāds no pasažieriem piegājis pie sievietes krēsla, atvēris bikšu priekšu un, visdrīzāk, bija nolēmis nokārtot mazās dabiskās vajadzības tieši virsū sievietei. Lidmašīnas apkalpe gan iereibušo vīrieti aizvedusi prom, bet sieviete visu ceļojuma laiku baidījusies aizmigt, domājot, ka iereibušais atkal varētu atgriezties un tomēr nodarīt savas lietas.

Par lidojuma ērtību paaugstināšanu sieviete bija iztērējusi 108 000 bonusa jūdzes, un iesniedza lidsabiedrībai prasības tās atgriezt sakarā ar nepatīkamo incidentu. Lidsabiedrība ir gatava atgriezt tikai 20 000 jūdzes. Sieviete ar to nav mierā un gatavojas iesniegt prasību pret lidsabiedrību, apsūdzot to par alkohola izsniegšanu jau tā pamatīgā reibonī esošam pasažierim.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.05.2025 - 18.05.2025 28. Gaujas plostnieku svētki Valmieras novada Tūrisma pārvalde
16.-17. maijā Strenčos tiksimies 28. Gaujas plostnieku svētkos “Kad Gaujas atvari mostas…”! | Skatīt vairāk
Viesu māja “Grāvīši” TAKA
Viesu māja “Grāvīši” atrodas skaistā, klusā ciemā “Ilze”, Augšdaugavas novadā. Šeit pa īstam var baudīt neskarto lauku vidi, ieelpot svaigu | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com