Lidsabiedrība «Wizz Air» plāno slēgt vienu maršrutu no Rīgas

Šobrīd Ungārijas lidsabiedrībai “Wizz Air” palicis tikai divi galamērķi no Rīgas, bet jau 2023. gada oktobrī tā plāno  izbeigt lidojumus no Rīgas uz Londonu, Lutonas lidostu, vēsta LSM.lv.

Aviācijas eksperts Simons Bartkus LSM.lv norādījis, ka šāda lidsabiedrības rīcība saistīta ar lielo konkurenci Rīgā, kas to atšķir no abām lielākajām Lietuvas lidostām – Viļņas un Kauņas.

Līdz ar to “Wizz Air” nodrošinās tikai lidojumus uz Gruziju, Kutaisi. Lielākais pārvadāto pasažieru skaits no Rīgas Ungārijas lidsabiedrībai bija 2019. gadā, tirgus daļai sasniedzot 8-9%.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.07.2025 - 12.07.2025 Senās mūzikas festivāls 12.-13.jūlijā! Bauskas TIC
Apskati un izvēlies, Senās mūzikas festivāla koncertu apmeklēsi Tu! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.07.2025 - 11.07.2025 Mājas kafejnīcu dienas Gulbenes novadā Gulbenes novada TIC
Gulbenes novads aicina izbaudīt sirsnīgas un garšām bagātas Mājas kafejnīcu dienas, kas norisināsies 2025.gada 12. un 13.jūlijā. | Skatīt vairāk
ROŽU SVĒTKI TUKUMĀ 2025 Tukuma TIC
Atkal kopā veidosim lielo rožu vainagu, būs floristu izstāde baznīcā, koncerti, svētku Smukumtirdziņš, Rožu vāģu parāde un citas tradicionālās | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.07.2025 - 12.07.2025 Vasaras atpūta pie ūdeņiem Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Baudi vasaras sajūtas pie ūdeņiem - te būs idejas atpūtai Balvu novadā! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com