Autors: Mārtiņš Švarcs
Avots: Telegraph.co.uk/BalticTravelnews.com
Zemo cenu lidsabiedrība Ryanair nākusi klajā ar vēl vienu, itin radošu paņēmienu, kā vairot ienākumus: turpmāk reklāmdevējiem tiks pārdoti reklāmas laukumi uz aviokompānijai piederošo lidmašīnu fizelāžām.
Kā apgalvo Ryanair pārstāvji, kompānija uzsākusi "lielāko un lētāko" ārtelpu reklāmas laukumu tirdzniecību Eiropā. Vairāk nekā 300 uzņēmumam piederošos aviolainerus nu plānots krāsot citu uzņēmumu un zīmolu krāsās.
Reklāma

Ryanair sola saglabāt aviokompānijas logo uz aviolaineru "astes" jeb vertikālā stabilizatora, savukārt uzņēmumi varēs iegādāties reklāmas laukumus uz citām lidaparātu daļām, tostarp uz spārnu galiem un galvenā korpusa.
Ryanair gan pagaidām neatklāj pirmo uzņēmumu, kura reklāmas tiks izvietotas uz lidmašīnām, taču kompānijas preses pārstāvis apgalvojis, ka jaunie plāni jau piesaistījuši ievērojamu potenciālo reklāmdevēju uzmanību.
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.