Ryanair plāno piedāvāt lidojumus uz ASV par 10 eiro

Ryanair vadītājs Maikls O'Līrijs paziņojis, ka aviokompānija varētu uzsākt regulārus zemo cenu lidojumus uz ASV, piedāvājot aviobiļetes par vien 10 eiro. Lai tas būtu iespējams, atliek vien iegādāties garu distanču lidojumiem piemērotus aviolainerus.

O'Līrijs Īrijas Viesnīcu federācijas konferencē trešdien, 26. februārī paziņojis, ka aviobiļetes Ryanair plānotajos reisos uz Ņujorku un Bostonu varētu maksāt 10 eiro, turklāt lidojumos atpakaļ uz Eiropu pat vēl mazāk – 7,30 eiro. Taču viņš piebildis, ka pasažieriem nāktos maksāt papildus teju par visiem citiem pakalpojumiem – sākot no bagāžas pārvadāšanas līdz ēdieniem un dzērieniem lidojuma laikā.

Tiek plānots, ka Ryanair reisus uz ASV varētu veikt no līdz pat 14 Eiropas lielpilsētām uz 12–14 galamērķiem ASV.

"Mēs Eiropā spējam nopelnīt, pārdodot aviobiļetes par 99 centiem," atzinis O'Līrijs. "Protams, ne katra sēdvieta maksātu 10 eiro – būtu nepieciešams arī visai liels skaits biznesa un pirmās klases sēdvietu."

Lidojumus uz ASV Ryanair varētu uzsākt sešus mēnešus pēc šim nolūkam nepieciešamo aviolaineru iegādes. Tomēr, lai spertu šo soli, varētu būt nepieciešami pat pieci gadi.

O'Līrijs jau iepriekš atzinis, ka Ryanair vajadzētu "floti ar 30, 40, 50 lidmašīnām, noteikti ne divām, četrām vai sešām", lai uzsāktu regulārus zemo cenu pasažieru aviopārvadājumus uz ASV.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 11.jūlijā būs laikmetīgās mākslas izstāde Liepājas reģiona TIB
11. jūlijā plkst. 18.00 mākslas galerijas “Romas dārzs” Berči zālē atklās mākslas izstādi “Nenorunāta smilšaina tikšanās II”. | Skatīt vairāk
Gudri - Rudens brīvlaika ceļojumi tagad! Estravel Latvia
Lieliska iespēja rezervēt Rudens Skolēnu brīvlaika ceļojumu jau tagad! piedāvājumi 7-9 naktīm, dažādi galamērķi! Vairāk piedāvājumu jautājiet | Skatīt vairāk
no 875 EUR
Baudiet brokastis unikālā Rīgas atmosfērā! Radisson Blu Rīdzene Hotel
Viesnīcas restorāns «Piramīda» ir leģendāra brokastu vieta Rīgā, kur satiekas uzņēmēji, politiķi, mākslinieki un ceļotāji | Skatīt vairāk
20 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com