Lidsabiedrība UTair atcēlusi reisus Maskava-Rīga-Maskava [2]

Kopš 2014. gada 29. septembra lidsabiedrība UTair ir atcēlusi reisus Maskava-Rīga-Maskava. Tā Travelnews.lv portālam pavēstīja Roberts Zabello- UTair pārdošanas menedžeris Baltijas valstīs.

Lidsabiedrība atcēlusi reisus Maskava-Rīga-Maskava līdz pat 2015. gada vasarai. UTair pārdošanas menedžeris informēja, ka pasažieriem, kuri bija iegādājušies biļetes šim lidojumu maršrutam, nauda tiks atdota.

Uzņēmums veic regulārus pasažieru pārvadājumu un čarterreisus Krievijas teritorijā un ārvalstīs, turklāt tas ir Krievijā lielākais helikopteru lidojumu operators. UTair bāzes lidostas ir Vnukovas lidosta Maskavā un Roščinas lidosta Tjumeņā (Тюмень). No Vnukovas lidostas lidsabiedrība Krievijas teritorijā veic vairāk nekā 70 tiešo reisu. Uzņēmuma lidojumu ģeogrāfija aptver arī Eiropas valstis. Tiek veikti lidojumi uz Barselonu, Bratislavu, Brno, Rīgu, Viļņu, Tallinu, Hannoveri. Uzņēmuma UTair gaisa floti veido 228 modernas lidmašīnas.

Vairāk informācijas interneta vietnē www.utair.lv


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Travelnews.lv redakcija 10/03/2014 18:48 Kļūdu izlabojām. Paldies par vērību!

2 retro 10/03/2014 16:48 Vai naudu ATGRIEZĪS vai tomēr ATDOS ???

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vīngliemežu audzētavu "Ošu mājas" Preiļu novada TIC
Apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīties ar vīngliemežu dzīves ciklu, to fizioloģiju, audzēšanas un pārstrādes niansēm aizraujošā un | Skatīt vairāk
Latvija
✈️ TENERIFE, ĒĢIPTE & AAE  Coral Travel Latvia
Šķiet, ka karstā vasara ir vēl tālu? Mēs zinām vietu, kur tā ir cauru gadu! Īpašs piedāvajums ceļojumiem rudens/ziemas sezonā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.07.2025 - 12.07.2025 Senās mūzikas festivāls 12.-13.jūlijā! Bauskas TIC
Apskati un izvēlies, Senās mūzikas festivāla koncertu apmeklēsi Tu! | Skatīt vairāk
Dārza svētki Jaunmoku pilī Tukuma TIC
Kā ik gadu - košs, ziedošs, idillisks vasaras pilnbrieds! Amatnieku tirdziņš, koncerts, ekskursijas. Tas viss Jaunmoku pilī! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com