Tiks atvērts tiešais reiss no Rīgas uz Turkmenistānu

Pirmdien, 8.decembrī, Ašhabadā, notika Latvijas – Turkmenistānas starpvaldību komisijas Transporta grupas sēde, kuras laikā parakstīta vienošanās par tiešā avioreisa Ašhabada – Rīga uzsākšanu.

Turkmenistānas aviolīnijas uzsāk tiešo avioreisu maršrutā Ašhabada - Rīga no 2015.gada 13.februāra. Vienošanos parakstīja Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis, kurš ir Latvijas – Turkmenistānas starpvaldību komisijas Transporta grupas vadītājs. Vienlaikus ir panākta vienošanās, ka starpkontinentālais reiss Turkmenistāna – Latvija - Kanāda tiks atklāts 2015. gada pirmajā pusē.

Starpvaldību komisijas Transporta grupas ietvaros ir saskaņots Latvijas – Turkmenistānas valdību līgumprojekts par starptautiskajiem autopārvadājumiem, kuru plānots parakstīt nākamā gada pirmajā pusē. Lai attīstītu kravu pārvadājums starp abām valstīm, puses vienojās par nepieciešamo atļauju skaitu 2015.gadam.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jaunsventes muižas parks TAKA
Jaunsventes parks veidots 19. gadsimta beigās. Parka platība 5,22 ha un tajā aug 27 dažādas koku sugas, interesantākās no kurām ir Akmens (Ērmaņa) | Skatīt vairāk
Baudiet brokastis unikālā Rīgas atmosfērā! Radisson Blu Rīdzene Hotel
Viesnīcas restorāns «Piramīda» ir leģendāra brokastu vieta Rīgā, kur satiekas uzņēmēji, politiķi, mākslinieki un ceļotāji | Skatīt vairāk
20 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.06.2025 - 12.07.2025 Spānija 2025 – Tava atpūta ar garšu! Latvia Tours
Joprojām viens no populārākajiem atpūtas galamērķiem! 2025. gadā Tevi gaida kultūras un mūzikas festivāli, sporta pasākumi un jauni gardēžu | Skatīt vairāk
no 675 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com