Ar olimpieša Zēbolda BMX frīstaila šovu atklāj «Ecolines» maršrutu Ventspils-Rīga

Nedēļas nogalē, 26. oktobrī, Ventspilī ar Latvijas labāko BMX frīstailistu šovu atklāts “Ecolines” reiss Ventspils- Rīga. Olimpietis Ernests Zēbolds un viņa draugi no “Rave team” - Tomass Grīnbergs un Valters Klēpis, ieradās ar jauno autobusu un priecēja publiku ar enerģētiski uzlādētiem, pārsteidzošiem BMX trikiem. Pēc priekšnesuma klātesošie ventspilnieki aplūkoja jauno divstāvu autobusu un izmēģināja tā ērtības - multimediju ekrānus, ērtos sēdekļus, iespēju uzlādēt mobilās ierīces, bezmaksas karstos dzērienus un labierīcības. Ernests Zēbolds bija īpaši iepriecināts par sēdvietām, kur četru draugu kompānija var sēdēt viens otram pretī, un multimediju ekrāniem, kas neļauj brauciena laikā garlaikoties, kā arī par iespēju uzlādēt viedierīces, bezmaksas kafiju un tualeti autobusā. Atklāšanas pasākumā vairāki klātesošie laimēja bezmaksas biļešu komplektus divām personām uz Rīgu, Berlīni, Prāgu un Tallinu. Ventspilnieki izmantoja iespēju nofotografēties ar Ernestu Zēboldu un sveikt ar panākumiem Parīzes Olimpiskajās spēlēs. Pasākumu vadīja ventspilnieks Dāvis Garančs, tas notika Ventspilī pie Zinātnes centra “Vizium”.

Maršrutā Rīga-Ventspils sākot no 1.novembra astoņas reizes dienā kursēs moderns “Ecolines” divstāvu autobuss, kas pasažieriem nodrošinās augstu komforta līmeni. Pasažieriem vietējā reisā tiks sniegtas starptautisko autobusu ērtības: iespēja brauciena laikā izmantot multimediju ekrānus un bezvadu internetu, uzlādēt mobilās ierīces kā arī bezmaksas tēja, kafija un kakao, labierīcības būs pieejamas visu brauciena laiku. Maršrutā dosies Setra DT431 autobusi, kuru paaugstinātā komforta sēdekļiem ir krēsla regulēšanas funkcija, daudz vietas kājām, individuāla ventilācija un apgaismojums.

Ceļu no Rīgas uz Ventspili “Ecolines” autobuss mēros astoņas reizes dienā pulksten 7.00, 9.00, 10.00, 13.00, 15.40, 18.00, 19.10, 21.00, bet no Ventspils uz Rīgu autobuss dosies pulksten 7.00, 8.00. 9.30, 11.00, 13.00, 14.30, 17.00 un 19.30, pa ceļam piestājot Kustes dārzā un Kurzemes ielas DUS.

Braukšanas biļešu cenas reisā būs līdzīgas citiem maršruta Ventspils-Rīga autobusiem - no 10 eiro. Biļetes pieejamas ecolines.net, ecolines mobilajā aplikācijā, autoostu kasēs un citos izplatīšanas kanālos.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.04.2025 - 15.05.2025 Skolēnu pavasaris Madonā-Cesvainē Madonas TIC
Skolēnu iemīļotākās dienas gadā ir tās, kurās klase dodas izbraukumā. Gaidīsim pavasara piedzīvojumā maršrutā Madona – Cesvaine! | Skatīt vairāk
Latvija
Ģimenes festivāls "No viena zara" Tukuma TIC
Festivālā būs gaidītas ģimenes ar bērniem, kurām piedāvās piedalīties dažādās radošajās darbnīcās. Būs pieejams garšaugu dārzs, lielās | Skatīt vairāk
Tūrisma rallijs "Madona-Gulbene" 24.05. Gulbenes novada TIC
Vai iespējams iepazīt divus novadus vienā dienā? Jā, piedaloties autofotoorientēšanās tūrisma rallijā "Madona-Gulbene"! | Skatīt vairāk
Jūrtakas Konference un Pārgājiens!  Lauku Ceļotājs
Aicinām piedalīties Baltijas Pārgājienu Tūrisma Konferencē un kopīgā pārgājienā šī gada 23. -24. maijā, Apšuciemā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com