Japāņu dzelzceļa uzņēmums radīs teju vai neredzamu vilcienu

Japāņu dzelzceļa kompānijai "Seibu Group" radies jauns un neparasts priekšlikums par teju vai neredzama vilciena dizaina ražošanu.

Uzņēmuma īpašnieks Kazuyo Sejima pasūtījis arhitektiem izveidot jaunu dizainu savas kompānijas vilcieniem. Arhitektu firma nākusi klajā ar dizaina piedāvājumu, kas burtiski ļaus vilcienam pazust ainavā.

Vilcienu pārklās gaismu atstarojoša virsma, kas izskatīsies kā spogulis. Braucot lielā ātrumā vilciens maigi atspoguļos apkārtni.

Daudzus gadus "Seibu Group" vilcieni bija spilgti dzelteni, bet jaunākie modeļi ir sudraba krāsā ar zilu dizainu. "Seibu Group" jauno "spoguļa" dizainu pasūtījusi par godu dzelzceļa kompānijas 100 gadu jubilejai. Tās rīcībā ir aptuveni 180 kilometru gara dzelzceļa līnija un 92 stacijas.

Sejima projektē arī vilcienu interjeru ar mērķi radīt vilciena salonos relaksējošu sajūtu. 2018. gadā šobrīd tikai ieplānotais vilciena modelis kļūs par realitāti un ceļotāji varēs izbaudīt komfortos braucienus.

Japāna ir pazīstama ar lielu daudzumu ātrgaitas pasažieru vilcieniem. To aptuvenais braukšanas ātrums ir līdz 320 kilometriem stundā un ātrgaitas vilcieni darbojas uz atsevišķām sliedēm, atstatus no citiem vilcieniem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dzīvesstila restorāns un austeru bārs Rīgā Buržujs
Rīgas restorāns «Buržujs» ir neliels, mūsdienīgs restorāns-austeru bārs, kurš orientējas uz sezonālu Eiropas virtuvi. Nāciet mūs novērtēt un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.07.2025 - 11.07.2025 Galamērķis ziemas ceļotājiem — MADEIRA Atlantic Travel
✈️ Tiešais reiss no Rīgas! Silts un ērts laiks salīdzinājumā ar Eiropas ziemu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.06.2025 - 08.07.2025 Strauji augošs galamērķis Eiropā! Latvia Tours
Ja meklē vietu, kur zilganzaļi jūras ūdeņi satiekas ar kalnu ainavām, cenas ir draudzīgas un piedzīvojumi – neaizmirstami, Albānija būs Tavs šīs | Skatīt vairāk
no 486 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com