«Isabelle» Rīgā neatgriezīsies vēl vismaz pusgadu

“Tallink Group” noslēgusi jaunu līgumu uz sešiem mēnešiem ar iespēju to pagarināt vēl uz diviem mēnešiem par prāmja “Isabelle” izmantošanu Ukrainas bēgļu izmitināšanai Tallinā, vēsta Err.ee.

Kuģi “Isabelle” kā vietu, kur uzturēties bēgļiem no Ukrainas, sāka izmantot jau 2022. gada 7. aprīlī. Astoņu mēnešu laikā uz prāmja dzīvoja vairāk nekā 5000 bēgļu. Arī tagad tur mitinās ap 1500 bēgļu, no kuriem 400 ir bērni.

Pirms pandēmijas "Isabelle" bija viens no diviem kuģiem, kas nodrošināja satiksmi starp Rīgu un Stokholmu. "Tallink" pavasrī nāca klajā ar paziņojumu, ka šis kuģis atsāks kursēt maršrutā Rīga - Stokholma - Rīga ar 6. aprīli, un pārdošanā pat bija iegādājama biļetes, taču kā zibens no skaidrām debesīm nāca ziņa, ka maršruts paliks slēgts, bet kuģis kalpos kā mājvieta bēgļiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.05.2025 - 19.05.2025 Delfinaŗijs un dinzoauru parks Nikos Travel
Sākam vasaras sezonas populārākos braucienus- Delfinārijs un dinozauru parks. Priecāsies gan bērni, gan pieaugušie. Smaidiem piepildīta diena! | Skatīt vairāk
no 40 EUR
Liellaivu sacensības Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
31. maijā Grobiņas pilsētas svētku ietvaros notiks Kuršu liellaivu airēšanas sacensības, kas jau kļuvušas par vienu no gaidītākajiem svētku | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com