Viesnīca, kura ierīkota bijušā pasažieru vilcienā, atrodas Tokijā

Kāds vilciens, kurš beidza savu pastāvēšanu, tika pārveidots par viesnīcu Tokijas apmeklētājiem. Tie, kuriem patīk gulēt mašīnās, vilcienos vai autobusos, šeit noteikti jutīsies kā mājās.

Hokutosei bija nakts vilciens, kurā ceļotāji vārēja arī gulēt. Tas ceļoja starp Tokiju un Sapporo pilsētām un 2015. gadā beidza savu darbību. Vilciens tika aizstāts ar īpašiem ātrgaitas vilcieniem.

Tiem, kuriem interesē vilcieni, var izbaudīt pilnu vilciena atmosfēru viesnīcā. Vilcienu pārveidoja Austrumjapānas dzelzceļa kompānija JR East Urban.

Viesnīcā tiks izveidotas hosteļa tipa istabiņas, kurās varēs uzturēties vairāk cilvēki vienlaicīgi. Protams, būs arī visas nepieciešamās ērtības, kā piemēram, duša, tualete, veļas automāti, virtuve un zvilnēšanas zona.

Piedāvājam apskatīt citas viesnīcas vilcienos: www.atrainhotel.com/

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Silts ēdiens, auksts dzēriens un skats! Burzma
Garšu un notikumu telpa Burzma-ēdienu halle Rīgā ar terasi. Brokastis, pusdienu piedāvājums, kafija, dzērieni, vakariņas baudīšanai restorānā vai . | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 23.06.2025 Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Laipni gaidīti atpūtā, krogā un viesnīcā! Jaunpils pils
Jaunpils pilī ir īpaša aura, senatnīgi mūri, grezni viduslaiku apartamenti un unikāls viduslaiku krogs. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Hotel Jūrmala SPA
,


Grand Palace Hotel
,


Daugavkrasti
,


Rixwell Segevold Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com