Dodoties uz Losandželosu neaizmirstiet par ērtākiem apaviem

Pārgājiens uz slaveno Hollywood zīmi ir katra ceļotāja sarakstā, bet nokļūšana līdz tai, drīzumā varētu tikt apgrūtināta, jo Losandželosa plāno bloķēt piekļuvi šim objektam. 

Pilsētā ir lērums tūristu iemīļotu vietu, kas palīdz sniegt priekšstatu par pilsētu, bet tieši pie šīs zīmes, cilvēki ir iemīļojuši uzņemt visvairāk selfiju. Kā ziņo, CBS Los Angeles, diemžēl, pilsēta ir nolēmusi apturēt piekļuvi pie šī apskates objekta caur Beachwood Drive ceļu.

Šis bija īsākais ceļa posms, kuru izmantojot varēja nokļut līdz vēlamajam objektam. Daudzus gadus, ceļš tika apsargāts, jo vietējie iedzīvotāji bija noraizējušies par iespējamajiem tūristu pūļiem, kas apgrūtinātu vietējo ceļu satiksmi, kā arī pārvietošanos pa vietējo dabas parku.

Jautājums par ceļa slēgšanu, šonedēļ tika atjaunots, jo Griffith Park iesūdzēja tiesā pilsētu par ceļotājiem atļauto tiešo pieeju zīmei, izmantojot šī parka teritoriju. Tiesa lēma, ka pilsētai ir jānodrošina cits piekļuves veids tūrisma objektam kā, piemēram, Canyon Drive ceļu, kas dotu tūristiem iespēju veikt garāku pārgājienu līdz zīmei, tajā pat laikā, sniedzot iespēju mirkli ilgāk izbaudīt apkārtējās dabas skaistumu.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Līgo Višķos 2025 TAKA
Raiņa māja Berķenelē piedāvā nakšņošanas iespējas 4 guļamistabās ar 10 gultasvietām. | Skatīt vairāk
Sezonas ķēriens outlet ciemata veikalos ViaJurmala
Laiks doties uz outlet ciematu - neatkarīgi no tā, vai lūkojies pēc perfektām kurpēm vai ideālas vasaras kleitas. | Skatīt vairāk
Jezupovas (Juzefovas) muižas parks TAKA
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā un vēl līdz 19. gadsimta beigām šajā parkā būtu atrodama arī muiža. | Skatīt vairāk
Jūnija svētdienu branči 11:00 - 14:00 LIDO Atpūtas centrs
Gaidām tevi kopā ar ģimeni un draugiem svētdienās LIDO Atpūtas centra 2. stāva restorānā no plkst. 11.00 līdz 14.00, kur būs gan gardi ēdieni un | Skatīt vairāk
no 17 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com