Pēc izmešanas no kāda Lielbritānijas kluba, vīrietis tajā ietriecas ar mašīnu

Policija Lielbritānijas pilsētā Kentā arestējusi kādu 21 gadīgu britu, kurš sestdienas naktī ietriecies klubā ar automašīnu pēc tam, kad klubā noticis konflikts, kura rezultātā viņš no kluba "izmests" laukā.

Tiek uzskatīts, ka tieši "izmešanas" fakts ir iemesls kāpēc neilgi pirms pusnakts vīrietis ietrieca savu Suzuki automašīnu kluba ēkā, ievainojot 13 cilvēkus. Lai arī dažiem cilvēkiem ir konstatēti kaulu lūzumi, neviens no viņiem nav guvis nopietnus ievainojumus.

Policija apsūdz vaininieku par slepkavības mēģinājumu un norāda, ka klubā esošajiem ir paveicies, ka neviens nav guvis nopietnākas traumas.

Apmeklētāji medijiem pavēstīja, ka dzirdējuši ļoti skaļu troksni pēc kā sācies haoss un cilvēki skrējuši katrs uz savu pusi. Pēc tam cilvēki no mašīnas izvilkuši vaininieku, kurš izskatījies "nepieskaitāms" un arī pāris reizes viņam iesituši, pirms nodevuši policijai.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.06.2025 - 18.06.2025 VASARAS ĢIMENES CEĻOJUMS PAR SUPER CENU! Atlantic Travel
✈️ BULGĀRIJA (izlidošana 04.07.2025.) 🏨 DIT Evrika Beach Club 4★ (All Inclusive) 🔥 2 + 2 (2–11.99) — no 𝟯𝟭𝟵𝟮 € | Skatīt vairāk
Dzīvesstila restorāns un austeru bārs Rīgā Buržujs
Rīgas restorāns «Buržujs» ir neliels, mūsdienīgs restorāns-austeru bārs, kurš orientējas uz sezonālu Eiropas virtuvi. Nāciet mūs novērtēt un | Skatīt vairāk
Jezupovas (Juzefovas) muižas parks TAKA
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com