Romas Kolizeja kļuvusi dārgāka

Romas lieliskā gladiatoru arēna ir visaizraujošākais pilsētas senais apskates objekts un teju katrs to grib apskatīt savām acīm.

Sākot ar 2019. gada 1. novembri tikusi paaugstināta Romas Kolizeja apskates maksa – biļete no līdzšinējiem 12,- eiro pāraugusi līdz 16,- eiro, liecina oficiālā biļešu tirgotāja Coopculture publicētā informācija.

Iegādātā pamata ekspozīcijas apskate līdz šim bija derīga 2 dienas, taču kopš 1. novembra tā ir derīga vairs tikai vienu dienu.

Nemainīga palikusi līdzšinējā kārtība – ieeja Romas Kolizejā jauniešiem no 18 – 25 gadiem maksās 2,- eiro, bet līdz 18 gadiem tā joprojām ir par brīvu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.04.2025 - 31.05.2025 Viesu māja “Purvmaļi” TAKA
Viesu māja “Purvmaļi” atrodas Kļavišku ezera krastā, 13 km attālumā no Daugavpils, blakus Medumiem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.05.2025 - 31.05.2025 Grobiņas pilsētas svētki Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Laiks savīt stiprākos mezglus un svinēt Grobiņu! | Skatīt vairāk
Latvijas orientēšanās čempionāts  Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
7. un 8. jūnijā pamatīgu karuseli Dienvidkurzemes novada Aizputes pilsētas ielās iegriezīs orientieristi | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.05.2025 - 28.05.2025 9 gardi piedāvājumi Latgalē Latgale.travel
Ja garšo paēst un patīk degustēt visdažādākos labumus, kas ar vislielāko rūpību gatavoti mazā, individuālā daudzumā, tad Latgalei ir ko | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com