Lielbritānija iekļauj arī Latviju «melnajā sarakstā»

Cilvēkiem, kuri ieceļos Lielbritānijā no Latvijas un Igaunijas, sākot ar 2020. gada 28. novembri, būs jādodas divu nedēļu karantīnā, vēsta BBC.

Abas Baltijas valstis ir izņemtas no Lielbritānijas ceļojumu koridora saraksta, ņemot vērā, ka strauji pieaugusi Covid-19 izplatība. Līdz šim, iebraucot no Latvijas un Lielbritānijas, pašizolācijā nebija jādodas.

Savā ziņā latviešiem un igauņiem nav paveicies, jo divu nedēļu karantīna ir spēkā šobrīd, bet no 15. decembra paredzētais pašizolācijas laiks būs tikai piecas dienas, ja vien Covid-19 tests būs negatīvs.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
🍒airBaltic MEGA SALE izpārdošana! Latvia Tours - Berga bazārs
Izpārdošanā iekļauti visi galamērķi visa gada garumā – izmanto iespēju saplānot ceļojumus līdz pat gada beigām izdevīgāk! | Skatīt vairāk
no 33 EUR
Maljorka - Ballīšu un izklaides meka Estravel Latvia
Cenu piemēri: 08.06., 22.06.,15.07. un 09.07. // Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšanas programma | Skatīt vairāk
no 729 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com