Maļorka vēlas cīnīties ar pārlieku lielo tūristu skaitu

Spānijai piederošā Maļorkas sala vēlas ierobežot tūristu gultu skaitu naktsmītnēs, šādi cīnoties ar pārlieku lielo viesu pieplūdumu.

Plānots, ka visā salā būs 430 000 gultu, kur izmitināt viesus. 2022. gada sezonā pēc Covid-19 ierobežojumu atcelšanas šī Spānijas sala piedzīvoja īstu viesu pieplūdumu. Tūristi ātri vien piepildīja naktsmītnes – gan viesnīcas, gan apartamentus, un atkal saasinājusies diskusija par salas pārapdzīvotību.

Tāpat plānots palielināt tūrisma inspektoru skaitu, kas veiks nelegālo tūrisma mītņu pārbaudes.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Labākā ceļojuma daļa: apstāšanās Stambulā! Turkish Airlines
Stambula ir pasakaina metropole, kas savieno Eiropu un Āziju ar elpu aizraujošu arhitektūru, mazām kafejnīcām un vēsturiskiem notikumiem. | Skatīt vairāk
2025. gada UEC Eiropas BMX čempionāts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Šajā vasarā Latvijas BMX galvaspilsēta atkal nonāks Eiropas uzmanības centrā — no 10. līdz 13. jūlijam Valmiera uzņems 2025. gada Eiropas BMX | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com