Tūrists nogalina tualetes operatoru divu liru dēļ

Turcijas kūrortā Antālijā, Kemerā kāds tūrists no Krievijas nogalinājis sabiedriskās tualetes operatoru pēc asas vārdu pārmaiņas, kad izrādījās, ka tūristam pietrūkst divu turku liru (apmēram desmit centu), lai samaksātu par labierīcību lietošanu.

Incidents noticis 25. oktobrī Kemerā. 60 gadus vecais tualetes operators Mehmets Ozdžans paziņojis, ka Krievijas tūristam pietrūkst divu liru, lai varētu izmantot labierīcības. Šie vārdi tūristā izsaukuši negaidīti nežēlīgu rīcību – viņš ar dūri iesitis tualetes operatoram pa seju, un vecais vīrs zaudējis līdzsvaru, nokritis, un ar galvu atsities pret asfaltu. Šī trauma izsauca asinsizplūdumu smadzenēs, un pēc nedēļas Mehmets Ozdžans slimnīcā nomira.

Policija veica izmeklēšanu, izskatot arī novērošanas kameru fiksētos kadrus. Aizdomās turamo, kas izrādījās Krievijas pilsonis, turklāt vēl tāds, kurš nodarbojas ar boksu, izdevās aizturēt un šobrīd viņš gaida tiesu.

Bojāgājušais slimojis ar vēzis, turklāt rūpējies par savu meitu – cilvēku ar īpašām vajadzībām.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Īsās brīvdienas Billundā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, 2 naktis viesnīcā, brokastis, 2 dienu ieejas biļete Legoland | Skatīt vairāk
no 565 EUR
Arābijas kruīzs - AAE, Omāna, Katara Latvia Tours
Dodies aizraujošā ceļojumā Arābijas burvībā – kruīzs cauri AAE, Omānai un Katarai! Katru nedēļu jauns piedzīvojums Tuvajos Austrumos | Skatīt vairāk
no 639 EUR
🍒airBaltic MEGA SALE izpārdošana! Latvia Tours - Berga bazārs
Izpārdošanā iekļauti visi galamērķi visa gada garumā – izmanto iespēju saplānot ceļojumus līdz pat gada beigām izdevīgāk! | Skatīt vairāk
no 33 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com