Ķīnas tūristi nesteidz doties uz Eiropu

Lai gan Ķīna ir krietni samazinājusi Covid-19 ierobežojumus, kas ļauj atsākt ceļot Ķīnas tūristiem, Eiropas valstis pagaidām lielu rezervāciju bumu no šīs lielvalsts nav piedzīvojušas, vēsta "Deutsche Welle".

Tā, piemēram, Bavārijā esošā Neišvānšteins pils, kas iepriekš bijusi ļoti populārs galamērķis Ķīnas tūristiem, saņēmusi vien dažus rezervācijas pieteikumus n grupām, kas vēlas ekskursijas mandarīnu valodā.

Eksperti prognozē, ka līdz Lieldienām liels Ķīnas tūristu pieplūdums ir maz ticams. Pirmkārt, šajā valstī vēl joprojām ir augsts Covid-19 inficēšanās līmenis, kā rezultātā daudzas valstis ir atgriezušās pie ierobežojumiem. Ir problēmas saņemt arī vīzu. Tā, piemēram, Vācija ķīniešiem izsniedz vīzas tikai tad, ja ir būtisks apmeklējuma iemesls. Arī lidsabiedrības tikai pamazām atjauno aviosatiksmi.

Tomēr daudzas valstis liek lielas cerības uz Ķīnas tūristu atgriešanos. Viens no iemesliem – šīs valsts tūristi ir gatavi galamērķī tērēt pat divas reizes vairāk naudas, nekā, piemēram, vācu tūristi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ātrākais veids kā tikt ziņu jaunumos! TurismaBizness.lv
Tikai 24 stundu laikā par 130 eiro + PVN ir iespējams nokļūt tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv un BalticTravelnews.com ziņu lentā. | Skatīt vairāk
2025. gada UEC Eiropas BMX čempionāts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Šajā vasarā Latvijas BMX galvaspilsēta atkal nonāks Eiropas uzmanības centrā — no 10. līdz 13. jūlijam Valmiera uzņems 2025. gada Eiropas BMX | Skatīt vairāk
Piedalies vēsturiskā spēlē Cesvaines pilī! Madonas TIC
Vakars pilī ar draugiem, azartu un noslēpumiem – piesakies spēlei! Spēles Cesvaines pilī šovasar notiks 5. jūlijā plkst. 18.00 un 25. jūlijā plkst. | Skatīt vairāk
Lielākais VELO festivāls Baltijā! Madonas TIC
11., 12., 13. jūlijā - Gaiziņkalnā lielākais VELO Gravity MTB festivāls Baltijā!Trīs dienas pilnas adrenalīna, traku sacensību un īstas MTB | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com