Bali viesnīcā atrod mirušus divus kailus tūristus

2023. gada maija sākumā Indonēzijas tūristu pērlē Bali kādā viesnīcā atrasti divi miruši tūristi, kuri bijuši kaili. Pagaidām nav skaidrs, vai vīrietis un sieviete izdarījuši pašnāvību, vai arī noslepkavoti.

Mīklainā nāve notikusi rosīgajā maija brīvdienu laikā, kad salu pārpludina tūristi. Upuri ir 25 gadus vecs vīrietis no Dienvidķīnas Guansji Džuanas autonomā apgabala, bet sieviete – 22 gadus jauna dāma no Austrumķīnas Dzjansji provinces,

Kāds viesis ziņojis viesnīcas darbiniekiem, ka 1. maija rītā ap plkst. 6.34 dzirdējis saucienus pēc palīdzības. Vēlāk vīrietis atrasts viesnīcas koridorā ar brūcēm uz kakla un kreisās kājas, bet sievieti atrada numura vannasistabā ar brūci kaklā.

Viesnīcas istabu rezervēja vīrietis, kurš reģistrējās 30. aprīlī ap plkst. 20., dāma ieradās vēlāk, un abi naktī pasūtīja ēdienu uz viesnīcas istabiņu.

Zīmīgi, ka vēl 28. aprīlī Ķīnas ģenerālkonsulāts Denpasarā aicināja tūristus, kas dodas uz Bali maija brīvdienās, pievērst uzmanību savai drošībai.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Gaidāms laikmetīgās dejas festivāls Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
6. un 7. jūnijā Aizpute kļūs par laikmetīgās dejas festivāla HOROS norises vietu, piedāvājot iepazīties ar rezidējošajiem māksliniekiem. | Skatīt vairāk
Liellaivu sacensības Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
31. maijā Grobiņas pilsētas svētku ietvaros notiks Kuršu liellaivu airēšanas sacensības, kas jau kļuvušas par vienu no gaidītākajiem svētku | Skatīt vairāk
Bebrenes muižas komplekss TAKA
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. | Skatīt vairāk
Viesu māja “Purvmaļi” TAKA
Viesu māja “Purvmaļi” atrodas Kļavišku ezera krastā, 13 km attālumā no Daugavpils, blakus Medumiem. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com