Indija grasās mainīt nosaukumu

Indijā notiek plašas debates par iespējamu nosaukuma maiņu – visticamāk, jau pavisam drīz tiks pieņems lēmums angļu valodā India pārdēvēt par Bharat – tā Indija skan hindu valodā, vēsta “Economist”.

Debatēs tiek cilāts arī jautājums, kā jaunais valsts nosaukums varētu ietekmēt tūrismu, bet pagaidām prātīgu argumentu par labu vienam vai otram valsts nosaukumam šīs biznesa nozares sakarā nav bijis.

Tas nebūt nav vienīgais gadījums. Jāatgādina, ka salīdzinoši nesen Turcija paģērēja starptautiski dēvēt šo valsti par Türkiye. Bet 020. gadā Nīderlande atteicās no vārda Holande. Skatoties vēl senāk vēsturē, jāatgādina, ka Šrilanka savulaik bija Ceilona, bet Mjanma bija Birma, bet Taizeme vēl 1939. gadā bija Siāma.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.05.2025 - 17.05.2025 Gida pakalpojumi Liepājā Liepājas reģiona TIB
Piedāvājam grupām iepazīt Liepāju un Karostu gida pavadībā! | Skatīt vairāk
Piknika vietas Dienvidkurzemes novadā Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Ir sācies siltais laiks, kam līdzi nāk arī došanās dabā, pārgājieni, laivu braucieni, ģimeņu pasākumi, kam visbiežāk seko arī pikniks dabā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.05.2025 - 17.05.2025 Muzeju nakts Zilākalnā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
17. maijā no 17.00-22.00 aicinām izbaudīt Muzeju nakts pasākumus un aktivitātes Zilākalna Kultūrvēstures un apmeklētāju centrā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.05.2025 - 20.05.2025 Pullman Riga Old Town Hotel Pullman Riga Old Town
Stay in style at Pullman Riga Old Town Hotel — where historic charm meets modern luxury 🏰✨. The perfect spot for business or leisure in the heart of Riga | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com