Vācu tūristi izdomā jaunu triku, kā aizņemt vietu pludmalē

Spānijas kūrorti cīnās ar tūristiem, kuri mēdz jau pirms saullēkta aizņemt vietas pludmalē, bet paši doties atpakaļ uz naktsmītni pagulšņāt vai ieturēt nesteidzīgi brokastis. Maļorkā (Maljorkā) cīņā pret šādiem tūristiem ir ieviesti pretlīdzekļi – saules gultas nakts laikā tiek novāktas, bet, kā vēsta “Mirror”, vācu tūristi ir “atkoduši”, kā šo cīņu apiet.

A nav saules gultu, tad nav iespējams to “okupēt”, pirms saullēkta izliekot savu dvieli. Taču Maljorkā daudzviet saulessargi, kurus novākt nav iespējams. Šo mazo niansi tad ļoti aktīvi izmanto vācu tūristi, kuri tagad pasākuši apkarināt ar dvieļiem, demonstrējot, ka konkrētā vieta pludmalē ir aizņemta.

Vietējie un citu valstu tūristi, protams, šādu rīcību uzskata par nepieņemamu, un ir gatavi dvieļus vienkārši izmest.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
NIRVANA HOTELS viesnīcu kolekcija- Turcija Estravel Latvia
5* viesnīcas skaistākajās Antālijas piekrastēs // Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, ultra viss iekļauts ēdināšanas programma | Skatīt vairāk
no 1514 EUR
Kalkūnes muižas pils TAKA
Celta 1890. – 1892.g. pēc pazīstamā arhitekta V. Neimaņa projekta. Pils ēka ir asimetriska. | Skatīt vairāk
Viesu māja “Purvmaļi” TAKA
Viesu māja “Purvmaļi” atrodas Kļavišku ezera krastā, 13 km attālumā no Daugavpils, blakus Medumiem. | Skatīt vairāk
Vaboles muižas apbūve TAKA
Muižas veidošanu 19.gs. sākumā sāka grāfs Boļeslavs Plāters-Zībergs. Līdz mūsdienām no muižas apbūves saglabājusies klēts, pārvaldnieka māja | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com