Gruzijas slēpošanas kūrorta restorānā atrod 12 mirušus cilvēkus

Gruzijas slēpošanas kūrorta Gudauri restorānā atrasti 12 cilvēku mirstīgās atliekas – viens no viņiem bijis Gruzijas pilsonis, bet pārējie ārzemnieki, vēsta “Agenda.ge”.

Mirušie atrasti restorāna otrā stāvā esošajās guļamistabās, un policija pieļauj, ka bojā gājušie ir restorāna darbinieki. Zīmīgi, ka nav konstatētas vardarbības pazīmes, un policija pieļauj iespēju, ka noticis nelaimes gadījums. Slēgtā telpā līdzās guļamistabām darbojies ģenerators, kas bijis ieslēgts elektrības padeves pārrāvuma dēļ.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kalkūnes muižas pils TAKA
Celta 1890. – 1892.g. pēc pazīstamā arhitekta V. Neimaņa projekta. Pils ēka ir asimetriska. | Skatīt vairāk
Jāņu ielīgošanas balle Rūjienā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
20.jūnijā plkst. 22.00-02.00 Rūjienas pilsētas estrādē Jāņu ielīgošanas balle kopā ar grupu “Deficīts”. | Skatīt vairāk
5 EUR
Didrihšteinas (Laucesas) muiža TAKA
Muižas kungu māja ir sarkanu ķieģeļu celtne ar neogotisku tornīti vienā malā un piederēja fon Vāgneriem. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com