Vācieši joprojām izvēlas savu atpūtas vietu ceļojumu birojā

Neskatoties uz tiešo pārdošanu un rezervēšanas iespējām internetā, 2006. gadā tieši 44% vāciešu savu galveno brīvdienu ceļojumu rezervēja ceļojumu birojā. Pie tāda secinājuma ir nonākusi ARD un ZDF pēc patēriņa un mēdiju analīzes rezultātiem. Tieši 40% ceļotāju organizēja savu atpūtu paši, un attiecīgi 8% rezervēja internetā un 8% tieši pie tūrisma ceļojumu piedāvātājiem.

Kā svarīgākais transporta līdzekli ar ko vācieši devās savā ceļojumā joprojām ir personiskā vieglā automašīna, proti, katrs otrais ceļotājs izvēlējas automašīnu.
Turpretī lidsabiedrību pakalpojumus izmantoja 43% vāciešu, bet 15% izmantoja autobusu vai dzelzceļa pakalpojumus. Dominējošā ceļotāju mērķa grupa ir personas virs 50 gadiem, t.i. 42% no galveno ceļojumu skaita attiecas tieši uz šo personu grupu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jūsu pieturvieta pašā pilsētas centrā! Tallink Hotel Riga
Viesnīca ar lielisku atrašanās vietu Rīgas centrā, restorānu «Elements», kafejnīcu un konferenču centru un burvīgu personālu! | Skatīt vairāk
MESA akustiskais koncerts “Atbalss” Tukuma TIC
Vienīgais MESA vasaras koncerts brīvdabā notiks Tukumā, Rožu svētku laikā! Koncertprogrammas “Atbalss” akustiskajā versija. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.07.2025 - 09.07.2025 PANNA — Garša, kas atdzīvina Kovšu ezeru! Rēzeknes pilsētas TIC
PANNA — gardumi un dabas skaistums vienā vietā pie Kovšu ezera, kur katrs mirklis kļūst neaizmirstams | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.07.2025 - 09.07.2025 Dzimšanas diena mums - Dāvanas Jums! Nikos Travel
Dzimšanas diena mums - Dāvanas Jums! Rezervē ceļojumu un saņem garantētu dāvanu! Vislabākās dāvanas- ierobežotā daudzumā | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com