Čehijai būs alus templis

Nelielā čehu pilsētiņa Žatec, kas atrodas netālu no Prāgas, tuvākajā laikā tiks izveidota jauna tūristu piesaistes vieta. Pilsētiņas kādreizējā industriālajā zonā, kur nesen vēl atradās noliktavas un citas ražošanas ēkas, tiks uzbūvēts templis alum un apiņiem. Kompleksa centrālā vietā atradīsies „alus bāka”. Bākas augstums būs 40 metri un to būs iespējams redzēt no visām pilsētas vietām. Bākā tiks izvietota ekspozīcija, kā arī tajā atradīsies informācijas centrs, bet bākas augšā atradīsies skatu laukums. „Alus tempļa” tuvumā atradīsies arī alus brūzis ar vietējās markas alu un restorāns.
Jāatzīmē, ka Žatec skaitās kā viens no pasaules vecākajiem alus darītavu centriem un alus muzejs šeit jau sen bija nepieciešams.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Lauku māja “Gaišā” TAKA
Lauku māja “Gaišā” piedāvā naktsmītnes, pirti, banketu zāli, kamīnzāli, sporta laukumu ar volejbola tīklu, telšu vietas, ugunskura vietu. | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.07.2025 - 08.07.2025 Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” | Skatīt vairāk
Jaunsventes muižas parks TAKA
Jaunsventes parks veidots 19. gadsimta beigās. Parka platība 5,22 ha un tajā aug 27 dažādas koku sugas, interesantākās no kurām ir Akmens (Ērmaņa) | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com