Japāņi atver šokolādes kūrortu

Japāņu bērniem, tāpat kā „uzlecošās saules zemes” pieaugušajiem un tūristiem ir radusies vienreizēja iespēja, proti, tādā nelielā apdzīvotā vietā kā Hakonē, kas atrodas uz rietumiem no Japānas galvaspilsētas Tokijas, apmeklēt jauno šokolādes kūrorta centru.

Jaunā spa centra apmeklētājiem tiek piedāvāts izbaudīt šokolādes vannas, izmēģināt kakao eļļas dziednieciskās spējas. Terapeiti apgalvo, ka šokolāde ir bagāta B1 un B2 vitamīniem un satur antioksidantus, kas labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka ādu. Šokolādes vannas īpaši ir ieteicamas cilvēkiem ar sausu ādu, kā arī tādai ādai, kuru ir „apdegusi” saulē, cietusi no vēja un aukstuma ietekmes. Šokolādes terapija, pēc kūrorta ekspertu atzinuma, labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu un samazina zema asinsspiediena problēmas. Bez tam šokolādes kūrorta apmeklējums jau tā vien ir vērts, ka tas uzlabo cilvēka garastāvokli.

Jāatzīmē, ka Hakonē ir pazīstams kā termālais kūrorts, un jau kopš seniem laikiem tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām vietām Japānā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 23.06.2025 - 05.07.2025 Izbaudi Grieķijas noslēpumus Latvia Tours
Ja sapņo par ceļojumu, kurā apvienojas vēsture, kultūra un saulaina atpūta – PELOPONESA būs īstā izvēle! | Skatīt vairāk
no 509.00 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.06.2025 - 03.07.2025 Sunrise Montemare Resort Grand Select 5* Atlantic Travel
Perfekta atpūta Šarm eš Šeihā tiem, kuri augsti vērtē kvalitāti un uzmanību pret detaļām. | Skatīt vairāk
no 1045 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.07.2025 - 08.07.2025 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk
Lauku māja “Gaišā” TAKA
Lauku māja “Gaišā” piedāvā naktsmītnes, pirti, banketu zāli, kamīnzāli, sporta laukumu ar volejbola tīklu, telšu vietas, ugunskura vietu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com