BMW muzejs pēc rekonstrukcijas ir atkal atvērts

Pēc divarpus gadu rekonstrukcijas 19.06.2008 atkal ir atvērts autoražotāja BMW muzejs Bavārijas galvaspilsētā Minhenē. Muzejs darbojas kopš 1973. gada, bet tagad pēc atjaunošanas uz 5000 kvadrātmetriem ir pieejami oriģināli 125 BMW eksponāti un video prezentācijas. Šajā muzejā ir parādīta BMW zīmola vēsture vairāk nekā 90 gadu garumā. Muzejs plāno katru gadu apkalpot vairāk nekā 400 000 apmeklētāju.

Ekspozīcijas parāda ne tikai katra gada ražojumus, bet arī tehnoloģiskās līnijas kā katrā automašīnā tās ir attīstījušās. Liela uzmanība ir pievērsta ir arī BMW motociklu attīstībai. Muzejs uzrunā dažādas tēmas, piemēram, motori vai aerodinamika.

Publikai vienmēr ir paticis pakavēties pie dažiem eksponātiem – Isetta, motocikls R32 vai BMW328. Viesu rīcībā ir kafejnīca Café M1. Bērniem ir sagatavotas speciālas ekskursijas līdz 13 gadiem un virs 14 gadiem.

Sīkāka informācija: www.bmw-museum.de

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jūras svētki Liepājā Liepājas reģiona TIB
Svētku apmeklētāji aicināti ienirt muzikālos, radošos un brīnumu pilnos viļņos, kas piedāvās daudzveidīgas muzikālās programmas. | Skatīt vairāk
Ceļojumi uz Turciju Novatours
Ja sapņo par īstu vasaru - saulainu un siltu - aicinām pievienoties ceļojumos uz Turciju! ☀ ✈️ Lidojam vairākas reizes nedēļā uz Antāliju. | Skatīt vairāk
no 379 EUR
Latvijas viesnīcas un muižas  Estravel Latvia
Neļaujiet vasarai aiziet gar degunu! Baudiet SPA, dabu un piedzīvojumus īsajās ģimenes brīvdienās tepat Latvijā! | Skatīt vairāk
no 95 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com