Londonas ielās kursēs "ateistu autobusi"

Lielbritānijas galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja braukt autobusos, kurus rotās uzraksts „Iespējams Dieva nav. Neuztraucies, baudi dzīvi” (There's probably no God. Now stop worrying and enjoy your life). Tie uzsāks kursēt 2009.gada janvārī.

Akcijas organizatoriem, kuru mērķis ir nopietns, atzīst, ka šis moto skan bezrūpīgi un jautri. "Ateisti vēlas mūdienīgu valsti, bet mēs vēlamies mūsdienīgu skolu un valdību", tā atzīst viena no organizatorēm, žurnāliste Erian Šerin, kura tika uzsākusi līdzekļu vākšanu ateisma reklāmai pēc tam, kad bija redzējusi reliģiska satura reklāmu, kura vēstīja par elles mokām visiem, kuri neatzīst kristietību.

Akcijas veikšanai bija nepieciešami 5,5 tūkstoši britu mārciņu (~10 tūkstoši ASV dolāru). Taču kopējā ziedojumu summa sasniedza pirmajā to vākšanas dienā gandrīz 48 tūkstošus britu mārciņas (~95 tūkstošus ASV dolāru). „Liekā” nauda tiks izlietota akcijas turpinājumam un tās mēroga paplašināšanai.

Jāatzīmē, ka šī reklāma ir uzņemta pavisam mierīgi, jo septiņi no desmit britiem uzskata sevi par kristiešiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.06.2025 - 03.07.2025 Sunrise Montemare Resort Grand Select 5* Atlantic Travel
Perfekta atpūta Šarm eš Šeihā tiem, kuri augsti vērtē kvalitāti un uzmanību pret detaļām. | Skatīt vairāk
no 1045 EUR
Jūras svētki Liepājā Liepājas reģiona TIB
Svētku apmeklētāji aicināti ienirt muzikālos, radošos un brīnumu pilnos viļņos, kas piedāvās daudzveidīgas muzikālās programmas. | Skatīt vairāk
Latvijas viesnīcas un muižas  Estravel Latvia
Neļaujiet vasarai aiziet gar degunu! Baudiet SPA, dabu un piedzīvojumus īsajās ģimenes brīvdienās tepat Latvijā! | Skatīt vairāk
no 95 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com